Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem van ezek után...

Mennyi esélyem van ezek után lefogyni?

Figyelt kérdés

16 évesen, 190 cm mellé 130 kg gyakorlatilag a lehetetlen kategória szerintem.

A szüleim is kövérek (még ha ennyire tán nem is), és még véletlenül sem segítenek lefogyni, csak szidnak, hogy mennyire felelőtlen, lusta vagyok.


Kaja terén nem sokat tudok változtatni, azt kell ennem, amit a szüleim, néha szóvá teszem, hogy "ez és nem tetszik, mert le akarok fogyni" de általában vita a vége, vagy pedig mondják, hogy nem mozgok eleget.


Igyekszek minél többet mozogni, de kb az utca végéhez érve már teljesen elfáradok. Bringával kicsit messzebb jutok, mondjuk 2-3 km sík terepen kibírható. De azt 1 nap többször is lenyomom.


A kövérség nem a gazdagság jele - mint a középkorban volt - hanem a szegények büntetése. Ez persze nem nyugtat meg, sőt, általában annak örülnék, ha meghalnék. Így semmi értelme az életemnek.


1000 és 1000 hátránya van a kövérségnek, ezeket inkább nem sorolnám föl, nyilván életkoronként is más.

A lényeg, hogy le akarok fogyni bármi áron, de kb 4-5 éve sikertelen. Előtte se voltam sovány, de az utóbbi időkben már komolyan érzem, hogy ez mennyire rossz.

Semmi ötletem mit csináljak, az egész életemnek annyi, a kövérség mindent elvesz, míg a végén semmi sem marad.



2014. máj. 29. 16:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, olvasd vegig a sarga kapszulat.

Aztan keress ra a Sasafitness-re (linket nem adok, hogy ne higyjetek hogy reklamozom) es olvasgass tole is.


Felre erted a dolgot. Az izmokkal semmi baj. SOT!!!! Izmoktol lesz kerek popsid, feszes combod es sexis alakod a bikiniben, az izmok miatt nem fog ronyogni a haj a hasadon mikor tancolsz es az izmok tartjak vissza hogy a karod aljan a bor hintazzon, mikor integetsz.


Lany vagy, ugye jol sejtem?

Mi nok ugy vagyunk osszerakva, ha bele gebedunk sem leszunk olyan izmosak mint a ferfiak. Akiket latsz, profi testepito nok, akik durvan ki vannak gyurva, azok nem heti 10 fekvotamasztol lettek ilyenek, hanem EVEK alatt tobb1000 lenyomott gyakorlat utan szakemberek segitsegevel, edzok szigora alatt, teremben izzadva hetenete tobb orat, mint amennyit te jatekkal toltesz.

Egy 16 evesnek lehetetlenseg amator szinten "kigyúrt állata" valtozni, ha megszakadsz, akkor sem fog sikerulni. Vagyis ettol NEM kell tartanod.


Ha a kajalasodon nem tudsz valtoztatni, akkor valtoztass mashol. Igyal meg egy pohar hideg vizet minden kajalas elott. Igy kevesebbet fogsz enni.

Egyel naponta tobbszor, ne csak 3x, hanem legalabb 5x 6x.


Es a leglenyegesebb: sportolj!!!


A fogyas egyszeru matek. Bevitt kaloria minusz elegetett kaloria. Ha kevesebbet viszel be mint elegetsz, akkor fogysz. Ha sokat eszel de megtobbet egetsz, akkor is fogysz. Ha nem tudsz normalisan kajalni, akkor a sporttal tudod ellensulyozni a rossz kajalast. 1-2 kilometer bico az semmi. En hetente kb. 2-3x megyek 10kilometert es ez meg csak a bemelegites, utana erosito edzek. Komoly sulyokkal, kb. 5 honapja es meg nem lettem kigyurt allat!

2014. máj. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Te NEM AKARSZ lefogyni, főleg nem bármi áron - ez az igazság.

Még arra sem vetted a fáradságot, hogy elolvass és értelmezz(!) egy kb. 3 óra alatt elolvasható könyvet vagy hogy egyszerűen csak kevesebbet egyél vagy mozogj többet (az nem ok, hogy elfáradsz az utca végéig, én is elfáradok az edzésen).

Nézzél magadba!

2014. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Komoly sulyokkal, kb. 5 honapja es meg nem lettem kigyurt allat! - meg hozza tennem, hogy kigyurt allat nem lettem, de en is eszrevettem, hogy a szoknya jobban feszul rajtam, a parom nem birja megallni, hogy ne paskolgasson, es ha rovid gatyoban vagyok allandoan harapdalni akar, mert annyira tettszik neki a kemeny combom.


Az egyeb pozitiv elettani hatasait meg hadd ne reszletezzem, mikor kepes vagy felszaladni nehany lepcsot anelkul, hogy szivrohamot kapj a tetejen, mikor a haverok elhivnak tollasozni, es leversz mindenkit mert furgen tudsz a labda utan ugrani, mikor a Balcsira hivnak a haverok es nem lesznek stresszes almatlan ejszakaid arra a gondolotra, hogy uristen furdoruhat kell felvennem!


Meg nagyon jo korban vagy, a tested nagyon gyorsan tud jo iranyba valtozni ha oda figyelsz. Nekem nehezebb, en elmultam 30, de latom, hogy a kemeny munka meghozza a gyumolcset, de neha eszembe jut, hogy ba$$za meg, ha lett volna eszem akkor mar a 20as eveimben elkezdem ezt!

2014. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
A súlyzós edzéstől nem leszel "túl izmos", de még csak nem is fog felfelé menni a testsúlyod...Azért azt ne adja be nekem senki, hogy annyi pénzből amennyiből egy ekkora zsírtömeget fent tudsz tartani ami alsóhangon napi 4000 kalória, nem lehet kihozni egy jó étrendet? Meg mi a f-szért kell betömni ennyi kalóriát? Amúgy a leírták már az igazságot, nem akarod eléggé. Választanod kell, vagy megmarad ami van, vagy elkezded szépen összekapni magadat, úgy ahogy a sárga kapszulában pl, de más hiteles forrásban is le van írva...
2014. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
31%
ele inte inkább sétálj 20-30percet tempósan...ajánlom ezt az oldalt [link] nem számít mit eszel,csak ne tömd tele magad és ne este 9kor egyél,6után semmmi kép,lehet sokan azt mondják ez baromság..de nem az..itt be tudod állítani a célod,hogy mennyit szeretnél fogyni és mikora...nyomon tudod követni a fogyásod.én is ez az oldal segítségével és mozgással fogytam 12kg-ot addig..165cm/60kg jelenleg
2014. máj. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
ui: ha valaki le akar fogyni,az le fog fogyni..akarat kérdése az egész
2014. máj. 30. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
16-os idiotara ne halgass, ehetsz 6 utan is
2014. máj. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

valamennyire hasonló helyzetben vagyok, csak idősebb fejjel, és kevesebb túlsúllyal.



megkérdezhetem, hogy honnan írsz? ha esetleg a közelemből, én szívesen sétálok, beszélgetek erről veled. persze csak ha komolyan elhatároztad magad. 21/L (168 cm 90 kg)

2014. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!