Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne az etvagyamat...

Hogyan lehetne az etvagyamat csokkenteni!?

Figyelt kérdés
Probalok kevesebbet enni(van etrendem) de alig birom betartani !allandoan csak ennek es ennek ! Es az edesseget is nagyon kivanom!! Kerlek segitsetek hogyan tudnek az etvagyamon csokkenteni (10kg-ot szeretnek fogyni 3hetalatt ha ez lehetseges)

2014. jún. 3. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát mert ez csak így megy :)

Nem tudsz parancsolni magadnak, de 3 hét alatt majd lemegy egy tízes. Hát szerintem így esélytelen.


Az étvágyad akkor fog csökkenni, ha összeszűkül a gyomrod. Persze ha a mohóságodnak nem tudsz határokat szabni, akkor még ha sikerül is szűkíteni, hamar ki fogod tágítani.


Ez is mint minden, fejben dől el. Ha le akarsz fogyni akkor igenis tudd megállni, hogy nem eszel meg mindent ami a kezed ügyébe kerül.

A titok nem nagyobb ennél.

2014. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg szedj krómot és cinket, az is segít. És ha meg tudod teljesen állni az édességet, akkor csak általában az első hét a nehéz, utána már jobb lesz.
2014. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A főétkezések előtt 10/15 perccel sima ásványvízbe keverj 2 kávéskanál almaecetet! Ez összehúzza egy picit a gyomrod, és kevesebbet tudsz majd enni, ergo kisebb lesz az étvágyérzet :)
2014. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Néha felmerül bennem, én vagyok az egyetlen, akinek a teste kalóriát vár s nem térfogatot? Teljesen mindegy, tele van-e a gyomrom, csak ha tele van kis kalóriás cuccal, az nagyon rossz, mert természetesen éhes vagyok, de nem fér belém... Brrr, szerencsére én roppant tömény ételeket is eszem, amiknek alig van térfogatuk, de remekül laktatnak...


Kérdező, nincs fogalmad a realitásokról. Ha 3 hét alatt 2-3 kilót fogysz, már az kifejezetten tempós fogyás. Nem tudom, mennyi felesleged van s mennyit akarsz enni. Egy bizonyos kalóriamennyiség alatt még szép, hogy a tested enni akar. De az éhségérzet, nem étvágy. Ha éhes vagy, egyél. Kikísérletezheted, milyen étellel tudsz kevesebb kalóriában jóllakni, s azt milyen időközökben célszerű enned, de van egy határ, ami alatt nincs értelme visszafognod magad, egészségtelen, tarthatatlan. Az éhségérzet roppant hasznos, én személy szerint örülök, hogy nem vagyok olyan, aki 500 kalóriát eszik naponta és nem érez éhséget, sőt, képtelen többet enni. Olyan viszont van, hogy túl jól sikerül a jóllakás, semmi éhségérzet sokáig és egyszercsak megszűnök rendesen működni, mert kifogy belőlem az üzemanyag. Nem tudom, ez miért van, de ezekre is figyelnem kell.

2014. jún. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
edd meg a kezed.. hidd el többet nem fogsz kajálni ^^
2014. jún. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ne vegyél finom kajákat és már kisebb az étvágyad.

Egyél kisebb tányérról és többnek látszik az étel.

Vagy készíts így vacsorát:

http://www.youtube.com/watch?v=qMbF2kA5WAI

2014. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!