Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg lehetetlen egy hét...

Tényleg lehetetlen egy hét alatt? Az egészségügyi hatásokat most tegyük félre

Figyelt kérdés
Nem 20 kiló felesleg, csak 3-4 kg van rajtam. Ha nagyon keményen edzek, és 30 gramm alá csökkentem a ch bevitelemet, és csak fehérjeturmixot iszom, akkor is lehetetlen hogy legalább 3 kg lemenjen zsírból?
2014. jún. 5. 01:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Persze, plasztikai sebésszel.
2014. jún. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

H akarod félretenni az eü hatásokat, ha egyszer össze fogsz esni edzés közben?

CH nélkül keményen edzeni?

Látszik h nincs agyad.

2014. jún. 5. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Zsírból nem fog ennyi lemenni, a szervezted lebontó folyamatai nem ilyen gyorsak. Pláne ha éhezteted magad, és nincs meg a zsírbontáshoz szükséges energia sem. Fehérjepor? Persze, vágd csak tönkre magad még jobban..


Jó, nem akarlak depresszívvé tenni, de tény, hogy ez így nem fog működni. 1 hét elég lehet egy méregtelenítő, vízhajtó kúrára. A salakanyagok és a felesleges folyadék kiürülése eredményezhet súlyvesztést. Ha a beleid kiürülnek közben akkor az is jelent pár dekát. Edzéssel heti 0,5-1 kg reális, de ha kevés rajtad a felesleg, akkor ez nehezebben fog menni. De ez alkattól is függ. Az izmosabbak könnyebben fogynak, mert a mozgás és az izmok fenntartása több energiát igényel.


A zsírbontás nagyon összetett folyamat. Ha rosszul csinálod, akkor nem zsírt, hanem izmot fogsz veszíteni, éppen azért mert az sok energiát zabál, és ezért kvázi felesleges akkor, amikor az éhhalál küszöbén vagy. Szemben a zsírokkal, aminek fenntartása a szervezet részéről nem igényel energiát. Szóval ciki, de az nem így van, hogy én most eldöntöm, hogy zsírból fogyok és akkor az úgy is lesz..


Amúgy miért akarsz fogyni, bikiniszezon, bankett, nyaralás..? :)

2014. jún. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

ma 07:11

Neked se sok. Én szinte nem is fogyasztok ch-t, vannak napok, mikor megkívánok valami gyümölcsöt, de annyi. És érdekes módon, birok edzeni minden nap.

2014. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehetetlen. 2 hete diétázom, nem eszek szinte semmi cht. Csak ami a zöldségekben van. 1.5 órát edzem és utána fehérje turmix. Mindössze 1.7 kg-ot fogytam és tuti ez sem zsír mind.
2014. jún. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

"Én szinte nem is

fogyasztok ch-t, vannak napok, mikor

megkívánok valami gyümölcsöt, de

annyi. És érdekes módon, birok edzeni

minden nap."


Jaja, persze-persze.

Ismerem már ezeket a "egész nap semmit nem ettem" meg "minden nap keményen sportolok" dumákat.

2014. jún. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#3

A kérdező egyetlen jó gondolata a fehérje por volt, miért is akarod lebeszélni róla?

2014. jún. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

#7: Csak azért mert mesterséges, szintetikus cucc, amire a szervezetnek semmi szüksége. A gyomor szenved a megemésztésével, hogy aztán a szervezetbe kerülve energia híján ne tudjon felhasználódni, hanem mérgezőanyagként tovább keringjen a vérben. Ha a többi tápanyag nem áll rendelkezésre, akkor nem lehet izommá alakítani sem, de persze minek is, ha a szénhidráthiány miatt megnövekedett kortizol egyből leépítené. Szép kis mérgező ketontestek.. szerintem nem ez az ideális állapot.


Ez a kérdező jelenlegi állapotának szól, nem az amúgy "normálisan" étkező és sportoló testépítőknek. Bár mondjuk állítom, hogy ők is többre mennének a természetes aminosavforrásokkal, de ez már az ő dolguk.

2014. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi a mesterséges szerinted a fehérjében? Nem kémcsövekben állítják elő a fehérjét, hanem fehérjét tartalmazó táplálékból vonják ki. Ugyanolyan fehérje mint ami a húsban, tejben, tojásban van, semmivel nem különbözik. Mi ebben a mérgező? Ráadásul nincs is 100% fehérje tartalmú por, mindig van benne szénhidrát és zsír is.
2014. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 tyttöö válasza:
és milyen fehérjeturmixot szeretnél inni? mert nem mindegy ám. láttad már némelyik tápanyag táblázatát? elképesztő mennyi ch mennyiség van benne.
2014. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!