Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hét koplalással 10 kiló...

3 hét koplalással 10 kiló lehetetlen?

Figyelt kérdés

lécci ne írjatok olyan válaszokat hogy "belehalsz,baromság,visszahízod" stb.. egyszer 1 hétig nem ettem és kb 5 kilót fogytam,most viszont felszedtem egy keveset és nagyon szeretném leadni...a hízás is pontosan kb 2-3 hét alatt történt.nnem évek "munkája" heti 5-6 órát edzek (futok).az első héten nem ennék szinte semmit,a máásodik 2.ben meg néha 1-1 natúr joghurtot édesítővel.szerintetek mennyit fogynék? első sorban tapasztalatok érdekelnének.

18/L



2013. szept. 11. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetetlen...
2013. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hasznosítsd a korábbi kérdésedre kapott válaszokat!

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__48..


Ha kell pszichiáter, szólj!

2013. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én biztos mással próbálkoznék.. ennek rossz vége is lehet..
2013. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Túl hülyének kell ahhoz lenni, hogy ilyen tapasztalatok legyenek itt, de nyugodj békében ha úgy tetszik. Csak azt nem értem mért nem lehet csöndben kinnyifanni, minek kell itt bosszantani a népet...
2013. szept. 11. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 XGreta2001 válasza:

Hello! Ez egy butaság! A koplalás egy butaság!!!! Ha koplalsz annak rossz vége is lehet!!! És igen LEHETETLEN!!! Ha beteg akarsz lenni, akkor csináld... De nem ajánlatos koplalni... Ha annyira leakarsz fogyni akkor:


1.Kerüld a KENYERET


2.Kerüld a TÉSZTÁT


3.Kerüld a CSOKIT


4.Kerüld a cukros üdítőket.


Ha ezeket betartod jó lesz ;) De ennyi ehez nem elég hogy lefogyj! Nem megy az pik-pak ...MOZOGNI is kell mellette, nem csak ülni, és várni a csodát, és írogatni Facebookra hogy fogyókúrázom!!! I"gy soha az ÉLETBEN nemfogsz ílyen hozzáállással lefogyni! Az is jó módszer, ha annyira nehéz visszafognod magad, mert éhes vagy, hogy ásványvizet iszol, és elmegy egy darabig az étvágyad... Evés után nem szabad ásványvizet inni, mert úgy nem nagyon fogsz lefogyni! SOk Sikert a fogyázhoz!


Ui: Remélem hasznos tanácsokkal láttalak el!

2014. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!