Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alatt vesztek ruhát?

Fogyókúra alatt vesztek ruhát?

Figyelt kérdés
vagy megvárjátok, amíg kialakul a végleges méretetek? addig mit hordtok? régi cuccokat, amíg jók voltak rátok, vagy ismerősöktől szereztek, vagy vásároltok?
2014. jún. 5. 07:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak pár kilóról van szó, akkor megéri kivárni a végeredményt, ha 10 vagy annál több, amit leadsz, akkor közben - amennyiben nem akarsz nagyon igénytelenül kinézni -, kell másik ruha. Kb 5 kg az, ami egy ruhaméretet tesz ki, viszont max. egy mérettel nagyobb öltözet az, amiben nem úgy néz ki valaki, mintha kukázott volna.
2014. jún. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, fogyás mérrtékétől függ.

Én anno mikor nagyon sokat fogytam, közben rendeltem egy farmert a netről, mert a meglévő ruháim már nem álltak meg rajtam egyáltalán.

Mire postán ideért a farmer, addigra annyit fogytam, hogy az a méret is buggyos volt rajtam, úgyhogy vagy 3x tudtam felvenni. :)

2014. jún. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem sokat kell fognyom, úgyhogy közben vennék, ha kellene. eddig 10 kilót fogytam, hátravan még 20-25. "szerencsére" mikor ez felfelé ment, akkor már az aktuális mérethez megvettek a ruhákat, amik ott állnak a szekrényben, így most lefelé is lesz minden mérethez ruhám. de ha nem lenne, akkor persze vennék.
2014. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!