Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hizni szeretnék, tudtok...

Hizni szeretnék, tudtok megoldást?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és 61kg-m De szeretnék vagy 70-75kg-ra hízni. Mit ajánlotok, hogy nagyon hizzak???
2010. jan. 1. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Há sztem most az ünnepek pont alkalmasak voltak arra, hogy akarva akaratlanul hízzon az ember ( jó persze vannak kivételek )

Egyél sok gyorskaját, édességet, meg mindent, amit megkívánsz. Nekem ez bejönne, csak én nem akarok hízni...

Tudom hogy véleményt nem kértél, de szerintem ez a tömeg teljesen normális egy 18 évesnek ;)Mondjuk azt nem tudom, hogy hány cm vagy, mert nem mindegy :)

Én 19/L vagyok, 56-57 kg, és még ebből is adnék le.

2010. jan. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
18/F És olyan 185cm-er vagyok max.
2010. jan. 1. 21:42
 3/18 anonim ***** válasza:

Jaj:D először azt olvastam, hogy hisztizni.XDD

hát szerintem az esti nasi elég jó..:D:D:D:D:D:D:D

2010. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Gyúrjál meg mellette kajálj sok húst és gyümölcsöt!
2010. jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Tornázz, és tápláló ételeket egyél (esetleg főzni is megtanulhatsz), a zsírban tocsogó egészségtelen maszlagokat nem javaslom, mert attól nem hízni fogsz, hanem koleszterinbeteg leszel...

Mozgás, tápláló főtt ételek, bőséges gyümölcs és zöldség, és bőséges folyadékbevitel. De ha nem lenne még látványos, ne aggódj, 25 éves korban állnak le a hormonok a növekedéssel, és csak utána áll át a szervezet teljesen más háztartásra, legyél türelmes. :-)

2010. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Ja, cserélsz velem.
2010. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Semmiképp gyorskajákat!Azzal csak tönkreteszed az egészséged!

Inkább tornázz,de egyél egészségesen,és persze bátmikor betömhetsz egy két zacskó csipszet:)

2010. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

De jó neked! Én meg fogyni szeretnék, kb, ugyanennyit.


Szerintem egyél finomakat, pl. sok-sok csokoládé, sütemény, fagylalt, tésztafélék, sajtok, húsok, sok rizs, földimogyoró stb. Meg igyál sört is. Pár hónap alatt feljönnek a kilók.

2010. jan. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Istenem,de sok hülye ember van..

NE egyél gyorskaját,meg ilyen ökörségeket,mert nem izmot,hanem zsírt szedsz fel.és narancsbörös lesz fiú létedre a lábad(pfuj)

inkább gyúrj sokat,és étkezz egészségesen :)

2010. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Párom 182cm és kb. 63 kg, nagyon vékony!

Szó szerint ZABÁL, éjjel-nappal eszik, 3 tábla Milkát megeszik 10 perc alatt és még enne...

De egy dkg-ot nem hízik!!!

Nem lehet, hogy Te is "örökölted" ezt a testalkatot?

2010. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!