Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyózók! Hogy fogjátok...

Fogyózók! Hogy fogjátok kihasználni a vékonyságotokat?

Figyelt kérdés

Én pl ha lefogyok, akkor szinte csak csinos, feszülős ruháim lesznek, többet fogok törődni a sminkeléssel, hajammal, stb., mert lesz okom rá, a pasizás is könnyebben megy majd.


És ti? :)


Kort és nemet is írjatok! :)


19/L


2014. jún. 8. 12:12
 1/6 anonim válasza:
Hát én most vagyok 100 kiló és 176 centi. Haverommal fogadtam hogy ha december 1ig lemegyek 85 kilóra akkor fizet nekem egy tunéziai utat :D Úgy gondoltam, hogyha lefogyok akkor elkezdek edzeni :D Jól kigyúrom magam és akkor majd én leszek a kigyúrt okos pasi :d 21/F
2014. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha így állsz hozzá, hogy "akkor majd..." nem jutsz sehova. Nem tudom, hogy milyen súlyban mozogsz, de szerintem az ember úgy is adhat magár és lehet igényes a sminkjére, hajára, öltözködésére, hogy ducibb, van rajta felesleg. Szerintem próbáld meg elfogadni magad előbb, hidd el a fogyás is egyszerűbb, tartósabb lesz, és boldog leszel.

Bocsi, hogy nem feltétlenül a kérdésedre válaszoltam (de nem lesz feltétlenül önbizalmad fogyás után-saját tapasztalat)

19/L

2014. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hááát köszi a segítséget de már leadtam a felét annak amennyit leakarok :) most is igényes vagyok, csak most nem tudok olyan ruhákat felvenni, amik feszülnek, mert nem áll jól :/ és van olyan, hogy smink nélkül és zsíros hajjal megyek el itthonról mert úgysem néznek meg...


igazából nekem már most lett önbizalmam, pedig még messze van a cél :)

2014. jún. 8. 16:35
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én értettem, hogy mire gondoltál az alatt, hogy jobban sminkelsz... Én is ilyesmit tervezek, amellett meg hát a pasizás... Persze ezek külsős dolgok. Leginkább én ezt a küzdeni akarást és kitartást a munkámba és a tanulmányaimba akarom belefektetni.

Gratula az eddig leadott kg-hoz és kitartást a többihez.


22L

2014. jún. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
szia, köszi :))
2014. jún. 8. 17:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Én már lefogytam 'huszonilót'. Legjobban azt élvezem, hogy bármilyen ruha megtetszik, tuti van a méretemben és nem az van, hogy örülök, ha valami rám jön.

Egyébként ezt a "többet törődök magammal" dolgot én is megértem...nyilván kövéren is adtam magamra, de, ha belenézek a tükörbe és kb elégedett vagyok a testemmel, akkor jobban szeretek csinosan öltözni, sminkelni, szóval összességében jobban szeretem adni magamra.

2014. jún. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!