Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire reális egy nyár...

Mennyire reális egy nyár alatt lefogyni 20-25 kg-ot?

Figyelt kérdés

Mennyire reális az elkövetkezendő 3 hónapban 20-25 kiló leadása? A kiinduló súly kicsivel 100 kg felett van. Természetesen koplalni nem szeretnék, tudom se nem egészséges se nem hatékony, viszont a napi mozgás mindenképpen meglenne. Mennyire reális ez?


20/L


2014. jún. 10. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen irreális. A havi 3-4 kiló elfogadható és az még nem megy az egészség rovására.
2014. jún. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehetetlen.

Ne is akarj (nem is fogsz tudni) ennyit lefogyni 3 hónap alatt, mert a bőröd nem követi a fogyás ütemét, és lógni fog.

2014. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleve már inkább csak 2,5 hónap van. Ha eddig nem fogytál, akkor miért tűznél ki ilyen nagy célt rögtön? Első héten lehet, hogy lemegy 4 kg (aminek nagyon kis része zsír), később viszont el fog menni a kedved tőle, amikor pl. egy hónap alatt lemegy 3-4 kg jó esetben. Célozd meg inkább a felét, az is elég komoly cél
2014. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Így van, tűzz ki reális célt, tegyél érte, és légy türelmes, ne akarj egyik napról a másikra bombázó lenni, mert az nem lehetséges. A test átalakítása időbe és munkába telik, de megéri.

A másik, hogy ne úgy állj hozzá, hogy akkor nyár végéig fogyókúra, aztán minden megy tovább a régi kerékvágásban. Változtatnod kell az életmódodon, a táplálkozásodon, különben vissza fognak jönni a kilók. Első körben sem véletlenül híztál el, rosszul táplálkoztál, nem mozogtál.

Az én hülye fejemnek is 15 év kellett, hogy rájöjjek mennyire rossz úton járok. 130 kg-ról indultam, majdnem 20 lement kb. 5 hónap alatt, és még legalább ennyi felesleg van is rajtam, amit le fogok adni.

2014. jún. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek mennyi lenne a reális amit el is tudnék érni? 15?
2014. jún. 11. 15:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nagyjából annyi, de lehet, még az is sok. 12-13-at mondanék reálisnak.
2014. jún. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!