Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyári hőségben mikor érdemes...

Nyári hőségben mikor érdemes futni? Reggel vagy este?

Figyelt kérdés
Már tavasz óta futok,így most nyárra nem szeretném feladni. Eddig esténként futottam,de a hőség miatt nem tudom mikor lenne jobb. Köszi előre is. :]

2014. jún. 10. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Reggel jobb, akkor még friss a levegő és te is friss vagy.
2014. jún. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Reggel hűvösebb, miután éjjel lehűl a levegő. Pl. Margitszigeten sokan futnak reggel, illetve hétvégén futnak sokan, hét közben mérsékelten :) Este nem tudom, de szerintem reggel az igazi, éhgyomorra zsírégetés, utána meg egy hatalmasat kajálni.
2014. jún. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor neked jó. Én este futok, mert reggel nem tudok éhgyomorral, ha meg eszek, akkor várni kell 1 órát, addig meg indulni kell :D Tehát marad az, amikor kezd lemenni a nap, de még nincs sötét.
2014. jún. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Reggel lehet, hogy frissebb a levegő, de ha belegondolsz, estére is már lehűl valamennyire...

Egyébként meg reggel a szervezeted még nem áll át. Mármint úgy értem: Pihentél. Ha egyből utána futsz, az nem egészséges.

2014. jún. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi este szoktunk.
2014. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!