Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én újévkor elöször tezsek...

Én újévkor elöször tezsek fogadalmat, hogy lefogyok. Most elöször tényleg igy gondolom hogy sikerülni fog de mgbeszéltem a szüleimmel hogy szeretnék edzeni járni. Szerintetek mennyibe kerül egy magán edző? (hetente 3 óráról lenne szó)

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát egy alkalommal amilyen b...k elkérnek sztem 2000 is! három alkalom az úgy lehet 6000
2010. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2010. jan. 3. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
hát figyelj, én szegedi vagyok, és tőlem kb 10 percre van egy edzőterem, ahol diákkal 5e, simán 6000 egy havi bérlet. jár hozzá ingyen tréner és étrend tanácsadás is. ha bővebben érdekel írj!
2010. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm de én pest mellet lakok.És szerencsére sikerült találnom egy jó helyet és embert.Ma megyek elöször.De azért köszönöm.
2010. jan. 7. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!