Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Borzasztó állapotban vagyok,...

Borzasztó állapotban vagyok, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Kezdd elfogyni az akaraterőm :( Nagyon rossz a kedvem hetek óta és szeretethiányom van. Mit tehetnék bánatomba zabálni szeretnék annyira megnyugtat!
2013. máj. 25. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Írj nekem egy üzit és megoldjuk :)
2013. máj. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyél vagy 2-3 kocka csokit vagy,ha van szeletes csokit az a lényeg,hogy 100 kcal alatt maradj,hidd el erőt foÍgy fogytam le 35kg .Mennyit szeretnél fogyni ,hol jársz?
2013. máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Zabálj be ma, holnaptól visszaállsz, és ezt kb havonta megismétled, ha kell. Még javadra is válhat, csak lazán.
2013. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Ha jól értem, itt nem fogyókuráról van szó, hanem arról, hogy bánatodban az evéshez folyamodsz. Foglald el magad valami mással, keress egy hobbit pl. Mi okozza a rosszkedvedet? Miért érzed ugy, hogy szeretethiányod van?

Ezeket nem irtad meg.

2013. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kell fogyóznom már 5kg-ot fogytam de összesen kb. 10-15öt szeretnék max. A tervem,hogy június végéig fogyózok aztán ezt a súlyt próbálom megtartani ha sikerül mehet tovább. Ingadozó a lelkiállpotom durva rossz kedv és iszonyatos szinte őrülten jó kedv váltakozik nálam. Itt hagyott mindenki egy barátom sincs meg semmi ezért vagyok szomorú:( és van hobbym a sportolás,de nekem szeretet kell:S
2013. máj. 25. 18:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Én meg pl olyan vagyok ,hogy jobban szeretek magam lenni ,mint màssal.Mással nem èrzem jól magam.
2013. máj. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 2 hete kezdtem életmódot váltani. Nagyon büszke voltam magamra, mert tényleg odafigyeltem a táplálkozásra, egészségesebb kajákat ettem, sok vizet ittam és rendszeresen mozogtam. Minden jó volt. Hét elején nagyon mélypontra kerültem, és azóta valahogy nem találom a helyem a világban. Sokat sírok, egyedül érzem magam, elegem van mindenből és mindenkiből, de közben meg vágynék társaságra is. Rossz kedvem van és szívem szerint folyton csak ennék. Édeset, sósat, normál kaját vagy nasit, mindegy, csak egyek.


De nem szabad! Egy pasi miatt nem szabad tönkretenni magam, ha most elcsábulok, akkor vége mindennek, ismerem magam. Akkor máskor is azt gondolnám, hogy egyszer belefér és így válna rendszeressé a dolog.


Egyenlőre két dolog tűnik jónak nálam: iszok egy pohár vizet, amikor már nagyon elcsábulnék (igen, rengeteget iszom :D), a másik pedig, hogy megyek és mozgok. És igen, van, amikor egy nap 2x is tornázom, vagy futok és utána tornázok is. Vagy körbejárom a várost és utána még edzek, de amíg mozgok kikapcsol az agyam, megszűnik minden gond és probléma és még kajára sem vágyom.

2013. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hajajj, ismerős dolog ez a múltamból (de akkor a súlyom kicsit sem érdekelt). Néha József Attila intenzívebb verseit olvastam és sírtam... Hmmm régi szomorú idők.

Nem tudom, mit vársz tőlünk :( Én legfeljebb cseveghetek Veled, elég lelkes és jószándékú tudok lenni még életem nehezebb időszakaiban is ;)

Engem egyébként sosem boldogított vagy nyugtatott az evés. Max. az ivás, egy kellemes Pu Erh tea este, az valami remek.

2013. máj. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Rendszerres sport az alakodnak is jo es a depreszio ellen is ;)
2013. máj. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hajaj már ígyis napi több órát sportolok és már nem is jó. Nem akarok túlzásba esni!
2013. máj. 26. 00:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!