Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legnagyobb...

Mi volt eddig a legnagyobb sikeretek és a legnagyobb kudarcotok fogyókúra/diéta/életmódváltás során? Sok idő múltán mivel motiváljátok magatokat?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2014. jún. 22. 12:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia, amint nem mobilin leszek megnézem.

De viszont rengeteg kutató azt állítja, hogy egészséges az én módszerem, tapasztalataim is ezt mutatják. Nekem is vannak anyagaim. Ilyenkor mi a helyzet?

2014. jún. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ilyenkor van vitahelyzet. :) Ne aggódj miatta, amíg vannak gondolkodó emberek, addig mindig van olyan aki mást gondol, mint te. Ez nem baj, ilyenkor lehet vitázni (nem vitatkozni!) és érveket felhozni, hogy végül közelebb juthassunk a valósághoz.

Ha te is küldesz anyagot, akkor én is szívesen elolvasom/megnézem, ha cserébe te is megteszed ezt az enyéimmel.

Ó, és hidd el, én is jól érzem magam így, nem ajánlanám ezt a módszert, ha nem így lenne. :)

2014. júl. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!