Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap múlva sikerülne?

1 hónap múlva sikerülne?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni. Most 54 kg és 156 cm vagyok. Nem is az a baj, han az, hogy nem egyenletesen oszlik el rajtam a zsír. A fenekem, a hasam nagy és a combom vastag. Arra lennék kíváncsi, hogy ha sok gyümölcsöt és zöldséget eszek, kerülöm az édességet, napi 2 liter vizet megiszom, és naponta csinálok 100 felülést, 50-50 oldalprést és fél órát tornázom meg egy héten egyszer elmegyek futni 40 percet, akkor 1 hónap múlva mennyire látszana az eredmény.

2014. jún. 22. 21:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezeken kivul mikor es mit ennel?
2014. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ugyanez a zsír eloszlás a gondom, és hasonlót terveltem ki ellene. várom az okos válaszokat, hátha mondtok valami jót. : D
2014. jún. 23. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem biztosan fogynál valamennyit! Főleg ha előtte semmit nem tornáztál, akkor hirtelen az első héten észrevenné a szervezeted egyből.

Csak aztán vagy többet kéne tornázni vagy más gyakorlatokat is végezni mert a test igen hamar alkalmazkodik és képes megszokni és utána nem fogysz semmit.

Én is ugyanezzel a problémával küszködök.

Csak én 160 cm és 63 kiló vagyok.

Nagy a hasam széles a csípőm nagy a seggem és a combjaim de pipaszál vékonyak a lábam szárai és már mellem sincsen, és látszik már a kulcs csontom is.

2014. jún. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így biztos nem fogsz tudni lefogyni egy hónap alatt, de még csak egy fél év alatt sem
2014. jún. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!