Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilósan lennék ideális?

Hány kilósan lennék ideális?

Figyelt kérdés
173 cm magas, 70 kilós csaj vagyok. Hány kilóra kéne lefogynom? Igaz az, hogy cm-110 az ideális testsúly?
2010. jan. 4. 17:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
84%
kedves utolsó,mért is ne lenne a 70kiló ideális senkinek?nem azért a 20fillérért,de 175cm vagyok és 70kiló,vastag csontú.pont jó az alakom,mindenhol egyenletes oszlik el a súly,mindenki dicsér,hogy milyen szép alakom van.szóval nem kéne általánosítani..voltam 50 kiló is,igen,és úgy néztem ki mint aki rákos,vagy egyéb súlyos betegségben lefogyott,rá is kérdeztek hogy minden rendben van e.kedves kérdező,ha nagyon akarsz fogyni akkor szerintem max.68kilóra.
2010. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
69%

A mostani súlyod IDEÁLIS tartományban van, nem kell fogynod!

Ha még nem múltál el 18:

[link]

Ha már elmúltál 18:

[link]

2010. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
köszi a rengeteg választ! :)
2010. jan. 5. 16:58
 24/24 kittien válasza:
Én kb 175cm vagyok és 60kg körül mozgok...és akárhova megyek dagadtnak érzem magam(mert így van) ha leülök elterülnek a zsíros combjaim...^^...tehát fogyni akarok e is kezdtem voltam már 65 is..:(...és szntem a BMI az megközelítőleges és egy orvos is csak akkor tud válaszolni, ha mgvisgált...függ az alkatodtól, attóh, hogy menyire vagy izmos....stb..
2010. aug. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!