Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért lett divat a kövérség?

Miért lett divat a kövérség?

Figyelt kérdés
Miért mondják a legtöbben, hogy már nem divat vékonynak lenni, a srácoknak is jobban tetszik a husi, beszólogatnak, hogy egyél már... Én soha nem szóltam be egy kövérnek sem, de cserébe folyton a fejemhez kapom, hogy én nem vagyok jó!
2010. jún. 14. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Valamit keversz. Nem a kövérség lett divat, hanem az anorexiás modellek mentek ki a divatból. Hálistennek...


Tehát a vékonyság a "menő" továbbra is, de az a fajta vékonyság, ahol azért nőies formái vannak a nőnek, és nem állnak ki a bordái, nem zörögnek a csontjai.

2010. jún. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Azért, mert az emberek irigyek! Így működik mindennel, amit nem érünk el, de másnak sikerül... Megfigyelhető, hogy minden témában ez megy.


Pl. ha valaki gazdag, drága ruhákban jár, akkor divatmajom, sznob.


Ha valakinek jó az alakja, akkor az túl sovány, anorexiás, a telt nők a szépek.


Ha egy gyereknek nem megy a matematika, akkor az a baromság.


Egyszerűen az emberek még maguknak se ismerik be, hogy ők nem rendelekeznek az adott dologgal, így egyszerűbb nekik feldolgozni, ha rámondják, hogy az a rossz.

2010. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

ne aggódj, csak irigyek rád!

a kövérség nem lett divat, csak azok a lányok mondják, akiknek nincs elég akaraterejük lefogyni, és féltékenyek.

2010. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen! csatlakoznék az elöttem szólóhoz.

Amúgy meg szerintem, mindenkinek más jön be."izlések és pofonok" Te legyél olyan amilyenben jól érzed magad és ne más miadt legyél olyan, amilyen nem akarsz lenni.

Nekem pl : volt hogy bejöttek a kreor bőrű fekete hajú latinos csajok jó formával. Utána volt olyan, hogy a enyhén telt csajok, most meg a szőkék.

Szóval teljessen mindegy sztem.

Lehet hogy sovány, de lehet hogy telt fog megtetszeni, de lehet hogy a formások. De lehet hogy ez csak a kisugárzás kérdése és a test teljessen mindegy....

De lehet hogy csak én gondolom ezt így.

2010. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
:)
2010. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok, nem hinném, hogy irigyek, mert én sem vagyok elégedett magammal, de mindenki ebbe kapaszkodik bele rögtön. Akár utcán is az idegenek :(
2010. jún. 14. 22:49
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy kövér vagy sovány,a kisugárzás fontos!-tapasztalat-
2010. jún. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

már vannak ún. supersize méretű modellek is, akik ugyanúgy szerepelnek kifutón, meg divatmagazinokban. nemrég az egyik magyar magazin is mellékletben szerepeltette őket. én örülök h leáldozott az anorexiás modelleknek...

de maga a kövérség nem lett divat sztem, csak elfogadottabb lett.

2010. jún. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Méghogy divat lett! hol és merre? én nem látom, hogy így volna. basszus, a kövér csaj viselje el, hogy a pasiknak nem kell, de még a lányok is rászállnak már, hogy állítólag ő az új vetélytárs?

örülj neki, hogy karcsú vagy, lehet, hogy 100 pasiból 1 épp túl vékonynak tart Téged, de a többi meg nem.

Míg a kövér/duci csajt meg elég kevesen nézik meg, de azt az egyet, aki épp a dundikat keresi, sajnáld tőlünk, "hájasaktól"...

Bocsi, hogy nyers voltam...

egy kövér lány

2010. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

23:42-es vagyok

És félreértés ne essék: én nem sajnáltatom magam. jó ideje intenzív fogyókúrán vagyok sok sporttal, aminek már -12 kg az eredménye.

én sosem fikáztam a vékonyakat, inkább az olyat, aki kövér, és sír, hogy nincs senkije de közben tortát töm magába...

mindenki érezze jól magát a bőrében, ha tudja, ha nem, akkor tegyen ellene.

2010. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!