Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggel bicikli, este futas?

Reggel bicikli, este futas?

Figyelt kérdés

Reggelente bicikliznek kb 1,5orat vagy tobbet,este pedig 30perc futas vagy tobb attol fugg mennyit birok. Helyes etkezes mellett ez igy megfelelo? Csak mert magat a futast annyira meg nem birom es gondoltam akkor beiktatok meg valamit.

Nincs rajtam sok felesleg csak also fertajon van tobb es aranytalanul hulyen nez ki a felsotestemhez kepest. (180cm/59kg) 16l



2014. júl. 2. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Felesleges ennyit mozogni, a legjobb 2 naponta edzeni. És elég egy!
2014. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenki más. A terhelés a lényeg. Mindig kicsit emelni és kicsit csökkenteni kell a tested hamar hozzászokik.
2014. júl. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az arányok pont azok amiken nem fogsz tudni változtatni. De nyilván a sport fontos, ha a futás nem jön be elég a biciklizés is.
2014. júl. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én azt ajánlanám, hogy ha futsz, akkor ne "ennyit futok, vagy ami megy" alapon menj, hanem előre döntsd el. Ha még nem tudod, mennyit bírsz, akkor tűzz ki egy olyat, amit még biztosan meg tudsz csinálni, és folyamatosan elmed kicsit az időt/távot.


A futást időközben hamar meg lehet unni, és azt mondhatod, hogy "most elég volt, nem bírom", pedig még simán ment volna valamennyi. Meg sokkal motiválóbb, hogy "még csak ennyit kell kibírni". És még sikerélményed is van, ha látod, hogy innen indultál és ide jutottál. (Nem értek nagyon a futáshoz, csak tapasztalatból beszélek. :) )

2014. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!