Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Változtatni szeretnék! Egészsé...

Változtatni szeretnék! Egészséges étrenddel kapcsolatosan tudtok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok 160 cm 55 kg nem vagyok kövér. De néha egészségtelenül eszek , nem tudom kiiktatni teljesen az életemből , de szeretnék változtatni. Egy étrendet ha valaki írna , esetleg tanácsok. Előre is köszönöm

2014. júl. 16. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Üdítők helyett víz, zöld tea cukor nélkül, csokik, péksütemények helyett idény gyümölcsök, szalámik helyett a szendvicsbe főtt tojás, sonka, főtt hús

rántás helyett önmagával való turmixolás

rántott ételek helyett párolt, sült húsok, zöldségek

hasábkrumpli helyett sima krumpli

vaj, margarin helyett körözött, tojáskrém

2014. júl. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
160cmhez 55kg az nem kövér! Ha nem szeretnél elhízni egyél kevés köretet, inkább salátákat v rizst. Igyál sok ásványvizet, egyél sokszor keveset, és sportolj valamit hetente párszor! :)
2014. júl. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!