Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor állja a TB a hasplasztik...

Mikor állja a TB a hasplasztikát kóros kövérségből való fogyás esetén?

Figyelt kérdés

50 kiló fogyásról beszélek, 3 év alatt.

A testtömegindexem bőven 38 felett volt. Milyen orvosi papírt kell beszereznem?


2014. júl. 17. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van arról bármilyen orvosi feljegyzés, hogy mennyi volt a régi súlyod, akkor jár TB-re.


Elsö lépésben a háziorvosnál kellene érdekölödni.

2014. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy kell dokumentáció a max súlyodról.
2014. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Arról van sportorvosim.

Valaki tudja, hogy hol kell elkezdeni a folyamatot? A házi orvosomnak fogalma sincs róla, természetesen. :)

2014. júl. 17. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:

a pszichiátrián lesz ez szerintem,hogy a külsőd téged lelkileg annyira megvisel így meg úgy és akkor.

amúgy a hüvelyszűkítés is ingyenes szülés után a család védelme érdekében,mert kiderült,hogy 3. váló ok a "méretek" össze nem illővé válása,szalagok megnyúlása vagyis a kolompolás bizonyos esetekben.

vannak ilyenek...

persze akkor még ott a kérdés,hogy ki csinálja meg ezt neked?

csak egy rövid kis sztori ehhez kapcsolódóan-

unoka öcsémnek volt egy kis gond a fitymájával,magyarul 3x akkora volt neki,mint egy normál férfinak.

a kis buta elment a sebészetre és tb-re beutalták egy esztétikai műtétre.

cikk-cakkosra vágták neki,teljesen kikészült miatta,ekkor mondta el nekem is.

persze jól leszidtam,mert ez esztétikai probléma,az esztétikához meg a plasztikai sebészek értenek nem a sebészek.

egy plasztikai sebész csinál 1 évben 30 ilyen műtétet,a sebész meg csinál 5-6ot.

egyértelmű ki a rutinosabb és a hozzáértőbb a végeredményt tekintve a látványban.

szóval elmentünk a plasztikai sebészhez és próbálta menteni a menthetőt,de kevés sikerrel,mert úgy lett levágva neki elsőre,hogy egyik helyen tövig,máshol meg 2cm felesleg,ezért körül lett metélve végül,aminek had ne ecseteljem mennyi hátránya van.

ő is bajlódik vele a mai napig és fog is haláláig.

szóval én sima sebésszel nem végeztetnék esztétikai beavatkozást.

akkor inkább gyűjtenék rá pénzt,hogy kifizessem a szakembert.

2014. júl. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!