Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mért akar mindenki fogyni?

Mért akar mindenki fogyni?

Figyelt kérdés
Mért eszik mindenki annyit, hogy utána fogyózni kelljen?
2010. jan. 10. 01:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Mindenki nem, én pl. hízni akarok. :-)

Amúgy fura, de az sokaknak nem tűnik fel, hogy fogyókúrázni és hízókúrázni, vagyis a normál, egészséges testalkat eléréséhez ugyanaz kell: sport, mozgás, kiegyensúlyozott táplálkozás és megfelelő folyadékbevitel.

A másik, amit a média sajnos, meg a divat is ráerőszakol az emberre, hogy az a divat, ha olyan sovány vagy, mint egy csontváz, de az nem esik le a fogyókúrázóknak, akiknek nem szükséges fogyni, hogy ez már egészségtelen.

2010. jan. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Igaza van annak aki azt mondja hgy a lustaság és az egészségtelen táplálkozás miatt híznak el az emberek(álltalában).Van aki betegség miatt,azt nagyon sajnálom(anyukám is ilyen).

Bevallom én voltam sovány ,kövér,duci is.Most a duci és a sovány között mozgok(teltkarcsú?).Életmód váltással lement 8 kiló,10 még hátra van.Dolgozom rajta.

Amikor sovány voltam,idegeim miatt nem tudtam enni,csak fogytam.Terhesen meghíztam ,lefogytam.Költözésnek köszönhetően rendbejöttek az idegeim,ellustultam,munkanélküli lettem,meghíztam.Na ezt dolgozom most le.Kicsit az egészségemre ment a túlsúly,ezen már nem változtathatok,de azt megakadájozhatom,hogy tovább romoljon.

Na ezért fogyózom,és nem a sok anorexiás modell miatt.

2010. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
2010. jan. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
A 33-as BMI nagyon sok! 25-től elhízott, 30-tól súlyosan elhízott kategória. Te pedig a 19-cel pont az egészséges alsó határán vagy. Persze a BMI nem veszi figyelembe az izomzatot, a csontozatot, nem kell szentírásnak venni, de a 33 tényleg nagyon sok.
2010. jan. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Hümm, úgy látszik akkor megválaszolták helyettem a kérdést. Mindenki a maga ura, ha egészséges, hosszú életet akar, akkor kezdjen el mozogni, mert megszívja. Tudok mondani egy jó példát a mozgás hasznosságáról. Nem néztem hozzá semmilyen statisztikát, csak olvastam egyes volt úszókról. Nos, szinte mindegyikük megélt több mint 90 évet, ez feltűnt az adatokból. És legtöbbjük férfi volt, akik statisztika szerint 5-6 évvel kevesebbet élnek, tehát ez így még jobb. Mondjuk inkább az életkor a lényeges, a statisztikán néha elgondolkozom, hogy nem azért alakul-e így, mert egészségtelenebb életet élnek azok az idióták, mint nőnemű társaik. Tehát neked is megéri edzeni, gugli a barátod, nem tudom hány éves vagy, ha fiatal (16-33 mondjuk így hasracsapás szerűen), akkor a hip-hop táncokat tudom ajánlani (locking, house-dance, new-style, walking, popping, krumping ezek keverve, popping, krumping kicsit férfiasabb, de nem vészes) lehet gyakorolni youtube-ról is, ha angolul tudsz, mégtöbbet tudsz tanulni, mégkönnyebben. Valamint tudom ajánlani az átgondolt, egészséges kekszet xd vannak róla kimutatások, hogy mennyire egészséges is tud lenni. Tudnék még legalább 10 sportot felsorolni, ami jó lenne, saját tapasztalataim szerint, de hogy ti mit akartok, mennyi egészséget, hogyan akarjátok elérni...nos, ez csak rajtatok múlik.
2010. jan. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

26 évesen be lehet íratni valakit úszni? Kis gyereket be lehe azt tudom, de hogy egy felnőttet.

Valahogy úgy kéne, hogy nekem ne kelljen vele menni :)

Ilyen lehetőség van egyáltalán? Vagy csak bemegy egy uszodába és úszkáljon egyedül? Mert azt tuti nem fogja.


Nekem jó a tánc, azt itthon is lehet. Ugrálok egy órát, az úgy lefáraszt, hogy össze is esek :)


Elég szar kondiban vagyunk mindketten :)

2010. jan. 10. 17:08
 17/20 A kérdező kommentje:
Ezt inkább megkérdem egy új kérdésben :)
2010. jan. 10. 17:21
 18/20 anonim ***** válasza:

"Valahogy úgy kéne, hogy nekem ne kelljen vele menni :)

Ilyen lehetőség van egyáltalán? Vagy csak bemegy egy uszodába és úszkáljon egyedül? Mert azt tuti nem fogja. "


Csak én érzek kisebb ellentmondásokat ebben a részben? xd. Miért, szégyenled? :) Azt már más kategóriához írd :) Egyedül is úszkálhatna, az élet tele van kihívásokkal, azzal , hogy feláldozzuk néha magunkat a cél érdekében...ez van, az élet szar, rábasztunk...de asszem már javasoltam a sokkolót :) De jobbat mondok, bemész az uszodába, és megkérdezet a portás bácsit, ő elirányít az úszómesterhez, aki lehet ajánl valakit...tuti van megoldás, a titok, hogy ne félj kérdezni, mert nem származik semmi jó belőle ...valamint www.gyakorikerdesek.hu függő . Azt se tudjuk, hogy hol laksz, hol kellene ilyen lehetőség, de kérdéseken múlik az egész, egyszer úgyis el kell kezdened, ha tényleg akarsz valamit. Örülök, hogy segíthettem, kérdezz, ha kell még valamilyen segítség.

2010. jan. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Sose késő elmenni úszni, el kell menni egy uszodába, és meg kell kérdezni, mert ezt ott tudják a legjobban.
2010. jan. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Áhá, mondjuk az igaz. Majd nézek valami uszodát a közelben, aztán megkérdem mik a lehetőségek.


Nem szégyenlem, csak utálok úszni. A szárazföldi sportok nekem jobban bejönnek. Nem vagyok én hal :)


A barátom viszont imád úszni, régen vizilabdázott is, csak aztán abbahagyta. Az úszásban biztos örömét lelné. Csak valahogy el kell kezdeni. :)

2010. jan. 10. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!