Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mért akar mindenki fogyni?

Mért akar mindenki fogyni?

Figyelt kérdés
Mért eszik mindenki annyit, hogy utána fogyózni kelljen?
2010. jan. 10. 01:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Mert a tévében mennek a reklámok, hogy ilyen cspisz, olyan hamburger, és edd meg, mert finom. Aztán jönnek a felesleges kilók, arra meg azt mindja a tévé, hogy fogyj le, meg legyél anorexiás, mert különben mások körberöhögnek, hogy kövér disznó vagy. Az emberek nagy része hagyja magát befolyásolni ilyen hülyeségek által.
2010. jan. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%

Én például mostanában (4 hónapja legalább) nem eszek semmi csoki-chipsz-habostortát és társaikat, sok párolt zöldséget eszem, csak vizet iszok, táncolok heti2x1,5 órát, mégsem fogyok. Pedig csak 6 kilót kellene. Ha elég gyors lenne az anyagcserém, 3 hónap alatt simán lement volna. Szóval vannak, akik nem tehetnek róla, hogy el vannak hízva, mert nem egyforma az emberek anyagcseréje. van aki folyton zabál és egy dekát sem hízik, és van aki bárhogy diétázik, nagyon lassan mennek lefele a kilók... Nem csak a rágcsákon és a hamburger+kólán múlik.

Amúgy akinek valójában nincs feleslege, de fogyózik, azzal meg a reklámok azt hitették el, hogy nagyon vékonynak kell lenni, mert az a szép, menő, sikeres, és ez jön be a férfiaknak... Média által befolyásolható egyszerű elmék...

22/L

2010. jan. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%

Hát nézd, ez kétélű. Az egyik részük hülye, a másik meg csak hülye volt. Az egyik lehetőség az, hogy valaki elhízott, rossz táplálkozás, stresszes, átgondolatlan élet. Ez esetben érdemes nyilván fogyni a normális szintig, ha rákeresel, arról találhatsz kimutatásokat, hogy egy normál súlyú embernek jóval erősebb lehet az immunrendszere, mint egy kövér, lustább társának. Valamint sokkal erősebb is a szervezeted, ha folyamatban tornázol, nem pedig megszakításokkal, és azt veszed észre, hogy ugyanannyit tudsz aktívan ébren lenni, de emellett még fel is frissít a mozgás. A másik véglet az, amikor valaki a normál súlyból alább akar adni. Nos, ez leginkább a csajokra jellemző betegség, és hülye, aki a normál alá akar menni, attól nem fog jobban kinézni (valamint lehetnek is különböző káros hatásai), ezzel szemben normál esetben azt nem is lehetne elérni, hogy a normál alá menjen, ahhoz már fogyasztó tabletta, vagy valami stresszes téma kell. Normál testtömeget azt ki is tudsz számítani magadnak, ha fiú vagy, akkor ez az izomtömeg növekedésével változhat, de NEM nagyban, itt van róla egy cikk a számításhoz, amit nem kell szorosan követni, de kábé igaz: [link]


Nos ennyi, a normális, feltünés nélküli izmos testalkatra szavazok, csajoknál elég a normális is.

2010. jan. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Én meg vékony vagyok, de az se jó, mert kicsi a mellem. A barátom dagadt, azt mondja hogy aligeszik, de mégis mindig eltűnnek a hűtőből a kaják amit veszek magamnak :D

és akkor fogyózni akar. Hja és mindig kér chipset, meg valami finomságot a közértből, amit eszegethet gépezés közben, és csak üdítőt iszik, a vizet meg sem issza. Havonta hízik 1 kilót szerintem. Nem mozog semmit, kifullad, ha föl kell menni a 2-dik emeletre. Ő is fogyózni akar, de ha azt mondom neki: Nem ehetsz, akkor meg inkább rendel kaját netről :) valami jó zsírosat, sajtosat, tésztásat.

2010. jan. 10. 01:58
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ammm...szerintem ha hízol, az nem pótolja a melleket xd...ömmm, meg egy csajnak nem csak melle szokott lenni, gondolom rájöttél xd. Majd értékel mást. Amúgy ha sportolsz, nagyon durván jó hatással lehet a testedre. Vedd elő az ostort, és kergesd meg vele, ha nem mozog! Vagy valami sokkolót xd... de az már túl drasztikus lenne :)
2010. jan. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Naja, elég lusták vagyunk mindketten. Ő régen úszott, szeret úszni, de én nem, szal én nem úszok vele. Ő meg utál bringázni, én szeretem, csak egyre kevesebbet bringázok, mert egyedül úgy nem jó, főleg télen :) Más sprotot nem tudom mit lehetne. Ő nem szeret táncolni, én igen. Futni se szeret, de azt énsem :)
2010. jan. 10. 02:21
 7/20 A kérdező kommentje:

Most megnéztem a BMI-t, én 19 vagyok, ő meg 33.

33 az sok? Mondjuk csak neki vannak gátlásai emiatt, azt hiszi ha vékonyabb lenne, akkor több csajnak tetszene.

2010. jan. 10. 03:05
 8/20 anonim ***** válasza:
ezt én sem értem...
2010. jan. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a fogyókúrás kategória, a tudományokban pl. senki sem akar fogyni... A szexben meg mindenki terhes lett a megszakításos közösüléstől... Ez nem reprezentatív dolog, hogy mindenki fogyni akar itt...
2010. jan. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nem azzal van baj, hogy sokat eszik mindenki, hanem azzal van baj, hogy fel sem áll senki a tévé meg számítógép elől, miközben egy counter strike vagy film helyett ha mondjuk a haverokkal focizna, talán nem zsírosodna el annyi zabálás mellett sem. Plusz azt az időt amit sporttal tölt szintén nem zabálná végig.
2010. jan. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!