Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő, mire összeszedem...

Mennyi idő, mire összeszedem magam?

Figyelt kérdés
Az elmúlt fél évben alig-alig sportoltam, pedig korábban versenyszerűen csináltam és elég izmos is voltam. Akkor 55-56 kiló volt a "versenysúlyom", most viszont alig 52. Nehéz időszakon vagyok túl, nagyon stresszes volt nem tudtam sokat enni és mozogni se volt időm. Tudom, indenkinek arra van ideje amire szán, de egyszerűen gondolni se bírtam rá, hogy mozogjak, csak amikor már nagyon elkeseredtem, de az is csak egy-egy alkalom volt. Most már vége van ennek az időszaknak és elkeserítően elpunnyadtam, kb semmi izom nem maradt rajtam, viszont vékony vagyok. Legalább fogynom nem kell :D Mennyi idő szerintetek, mire heti 3-4 egy órás sporttal (futás, bicikli, úszás, aerobic felváltva) visszajön az a 2-3 kiló izom? Nagyon rossz mert alig merek felvenni szűk ruhát mert semmi formám nincs. :( L23
2014. júl. 31. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát futástól meg aerobictól nem nagyon lesz rajtad izom. Főleg nem rövid idő alatt. Súlyzós edzést csinálj. Vagy saját testsúlyos edzést, ha az jobban tetszik, de azzal több idő lesz mire látszik. Mit versenyeztél? Ha attól annyira izmos voltál, akkor miért nem csinálod azt?
2014. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!