Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ne érdekeljen...

Dettina23 kérdése:

Szerintetek ne érdekeljen annyira az hogy hogxnezek ki és mindig azt egyek amit kívánok?

Figyelt kérdés

Hát az úgy volt még anno kB.2eve hogy én mindig sokat ettem jó evő gyerek voltam és mindig.mondogattam h ilyen fogyás meg olyan tuti módszer(miközben épp tortát faltam) szóval nem érdekelt hogy hizlal-e, ha azt kívántam megettem

Amúgy az egész családom ilyen volt de most tok.máslett először is elkoltoztunk meg.most mindenki a kalóriákat nézi meg edz mint állat, és régen gond nélkül ettek este pl:palacsintát mostar viszont nem és itt a. Szűk családra gondolok (szüleim) mert a tesóm maradt az egyetlen olyan aki nem változott és hogy lehetséges-e hogy visszakapjam azt az életemet?(mert akkor úgymond más volt a. Fontosabb és mindenki leszarta hogy az most hizlal-e vagy nem.......és mit kellene tennem vagy ez. Már.életem végéig igy marad? És nem lehet megint.olyan életem?



2014. aug. 5. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben örülnék, hogy valamiért eljutott a szűk családi körhöz az életmódváltás. Tudod, ha megfelelően étkezel és sportolsz, rengetek krónikus betegséget kerülhetsz el vele, ez a primer prevenció része. Ma már azt a világot éljük, amikor a különféle vírusos és bakteriális megbetegedésekre van gyógyszer, de a krónikus betegségeket csak tünetileg tudják kezelni, éppen azért, mert a szervezet "elhasználódását" egyszerűen nem lehet gyógyszerrel visszaállítani. Tehát az a dolgunk, hogy odafigyeljünk a súlyunkra, arra hogy mit eszünk, mikor esszük, és arra is hogy megfelelő testmozgást biztosítsunk. Ez szükséges az egészséghez. Néha persze lehet csalni, néha lehet édességet enni, vagy pizzát, stb., de az a jó, ha ezeket a bűnös élvezeteket kivonjuk a forgalomból.

Persze te később azt csinálsz, azt teszel a szervezeteddel amit szeretnél, de én elképzelhetőnek tartom, hogy a szüleid rájöttek, hogy az egészséges életmód mennyi mindentől óv meg, és nem vagyok benne biztos, hogy meg fogja őket hatni, hogy te vissza akarod kapni a régi felállást. Mindenesetre vesd fel, hogy néha bűnözni szeretnél. Kompromisszum mindig van, de hidd el, ők jót akarnak és nem járnak rossz úton. Majd ha saját lakásod leszel, önálló életed lesz etc, akkor élhetsz másképp, de szerintem nem érdemes.

2014. aug. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne akard azt az életet, mert később bánni fogod. Én 30 évesen, 130 kilósan kaptam észbe. Remélem még nem túl későn, de már így is érződik, hogy károsodott a testem. Az edzés és az egészséges táplálkozás jó dolog.
2014. aug. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen jó az biztos csak mi eddig is egészségesen éltünk de ami most van az egy kicsit túlzás...... Nrmszegio meg a diétát semmiaron sem...... És jó lenne úgy élni mint 2evvel ezelőtt
2014. aug. 5. 09:37
 4/4 Lipton. ***** válasza:
Ha egy kicsit is igényes vagy, akkor érdekel, hogy hogyan nézel ki.
2014. aug. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!