Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani egy jó...

Tudnátok ajánlani egy jó fogyókúrás módszert amivel könnyebben lefogyhatok? ( 1 hónap alatt szeretnék lefogyni ) sokan irjatok lécci! ( egyébként sportolok csak még az edzések nem kezdődnek )!

Figyelt kérdés

( az tényleg igaz hogy az almaecettel lehet fogyókúrázni) ?

( vagy a bébi étellel ? )



2014. aug. 11. 20:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
utolsó kommentelő ! a beszólásaidat mellőzd köszike xd
2014. aug. 14. 11:15
 12/12 anonim válasza:

Nem tudom miért kell vergődni ha valami nem tetszik. Márcsak azért is írják, mert látják, hogy totál a plafonon vagy tőle. A sportember dologban, pedig ne haragudj, de igazuk van. Én kézilabdáztam a DVSC utánpótlás csapatában 6 évig, heti 7 edzésünk volt, nyáron heti 5. Többszörös nemzetközi 3, országos versenyek tucatjait nyertük, játszottam NB II felnőttben 14 évesen, stb. Attól senki nem lesz fenenagy sportember, hogy eljár a suli kézicsapatába hobbiból dobálgatni :)

Rendszeresen sportolsz hobbi szinten, ez helytálló lenne, nem kötne bele senki. Én régen sportoló voltam, mostmár még csak hobbisportolónak se hívom magam. Szomorú, de ez van és nem állok neki senkinek, ha ezt mondja. És nem bántani akarlak, mert nekem aztán olyan mindegy, csak kicsit zavart a dolog, hogy mindenre ugrassz, pedig felesleges :)


A kérdésedre pedig a válasz: az, hogy egy hónap alatt akarsz lefogyni rendben van. De mennyit? Mert ha alapból vékony vagy, akkor ha akarsz fogyni 1-2 kilót akkor talán, de 10et nem fogsz, legalábbis egészségesen nem. Heti 0,5-0,7 kg a normális, ami nem izomból megy le. És nekem elhiheted, hogy célszerű megtartani az izmot a kézihez. Ajánlanám figyelmedbe a Dukan-diétát. De ne a neten olvasottak szerint, hanem a könyv szerint. Elég hatásos, 4 hónap alatt 15 kilót fogytam vele, én, az egykori sportoló, aki a kézilabda abbahagyása után laza 30 kilót hízott :) Ciki, de ez van :)

2014. aug. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!