Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek? Nem fogyni akarok.

Mit egyek? Nem fogyni akarok.

Figyelt kérdés

Naszóval, és abszolut nem fogyni akarok. Még csak az kéne.:) 17F vagyok, 185 cm, 61-2 kiló.... És neköm ez gáz.:D Vagyis ha nem is gáz(mert sz.rok más véleményére), de érzem, hogy nem jó ez így. Elég sokat mozgok(tánc, kosarazok, biciklizés, futás). Mit egyek, ami könnyen megdob pár kilóval?:)

Segítsetek kérlek, mer ennyire nem akarok nyurga lenni.


2010. jan. 14. 20:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Miket eszel? Sport mellett fontos az egészséges és tápláló étkezés. Viszont te még növésben vagy, lehet, hogy néhány évig még nem is fog meglátszani rajtad, mert a hormonok csak kb. 24-25 éves korban állnak le a növekedéssel. Nemrég múltam 25, és csak kb. fél évvel a szülinapom előtt kezdtem kicsit hízni, én mondjuk nő vagyok, de pl. öcsém is hasonló vékony alkat, ő 19 éves, és rajta se látszik, mennyit eszik (és tényleg táplálókat, főz is, ha rájön), de vékony, majd rajta is később fog inkább meglátszani. Apám pl. 50 éves kora után kezdett hízni, de még 57 évesen se kövér. Én fele-fele arányban örököltem a szüleimtől, anyu hízékony, én meg pont kettőjük között vagyok.

Legyél türelmes, a mozgást tartsd meg jó szokásként. :-) Esetleg főzni is megtanulhatsz, jó szórakozás. :-)

2010. jan. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eszek én mindent, a babfőzeléktöl kezdve a paradicsomsalátáig, gyümőlcsöt, sok pástétomoskenyeret, mindent. De hát ezek a fránya gének.:D
2010. jan. 14. 23:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, majd megindulsz te is, ha eltelnek azok az évek. :-) Addig is izmosítsd magad, hátha az besegít. Ja, és vigyázz az idegrendszeredre, ne hagyd, hogy 1-1 stresszesebb helyzet nagyon megviseljen, mert az eléggé visszavethet. Sok sikert! :-)

Nem csak te vagy így.

2010. jan. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Stresszelni nem szoktam.:) Viszont epp ez az, hogy izmosodni próbálok, de nem nagyon megy.:D Pedig edzek sokat, sokmindent.:S Na de a gének.:p Majd idővel..:)
2010. jan. 16. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!