Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet leszokni a csokievé...

Hogy lehet leszokni a csokievésről?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Ne akarj leszokni róla. én idén óta nem eszem semmilyen féle édességet. :D De én hülye vagyok. A csoki segít, jót tesz, csak mértékkel fogyaszd! Amúgy minden csak elhatározás kérdése! :) Meg akaraterő. Eddig kb 7x támadt rám olyan vágy, hogy "MOST AZONNAL MEGESZEM AZ ELSŐ KEZEMBE KERÜLŐ ÉDESSÉGET", de ha ezeket le tudom (már pedig eddig sikerült) győzni, akkor elmúlik az érzés. :) ha mindenképp le akarsz róla szokni, akkor először nagyon komolyan el kell határoznod!
2010. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenről úgy lehet leszokni, hogy félreteszed és nem fogyasztod tovább. Máshogy nem. De vajon megéri, ha ennyire szereted?
2010. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

úgy, hogy nem veszel csokit a boltban,

pl vegyél helyette mandarint vagy banánt, az is édes valamilyen szinten

2010. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell teljesen lemondani róla. arra figyelj, hogy étcsokit (legalább 75% kakaóst) egyél mert az kis mennyiségben még egészséges is. Ne napi szinten egyél csokit hanem hetente egyszer kétszer pár kockát. Önkontroll kérdése az egész.
2010. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!