Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogytam semmit...

Miért nem fogytam semmit lassan 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Odafigyelek az étkezésemre,edzek is,és a centik is ugyanakkorák, kilóból 1 ment le,de ez is össze-vissza ugrál..

Reggelire 2 vagy 3 tojásból rántottát eszem zöldséggel, Ebédre 120 g csirkemellfilét+ kevés rizst! Nincs meg 50 gramm sem,mert a ch-t próbáltam csökkenteni.

Ebéd után szoktam edzeni,50 perc aerob vagy 50 perc súlyzózás 4x15-ös ismétlésekkel, kb közepes súlyokkal.Heti 3-4x edzettem azért,3 megvolt mindig.

Edzés után iszom 1 adag fehérjét,majd itthon még 120 g csirke+ szintén nagyon kevés rizs vagy saláta,ha van itthon.

Általában 8kor fekszem ,legkésőbb fél10kor alszom,késő este már nem eszem,az utolsó étkezésem 6 fele van.

A csirkemellet általában valamilyen gyorspácban csinálom meg,de hát ez is elenyésző plusz kalória,párolva képtelen vagyok megenni...


Egyetlen ember mondta,hogy fogytam,de nem tudom honnan látja,ha minden adat- cm-súly stimmel azzal,ahonnan 1 hónapja indultam.Ebben az 1 hónapban 1 bűnözős napom volt,és 2 olyan,amikor nem tudtam odafigyelni,mert nyaraltam..


168 cm / 54 kg, és tudom,hogy a súlyom alapján normális vagyok,de a testösszetételem olyan,hogy a derekam,hasam,karom zsíros,a lábaim pálcikák, igazi alma alkat...


2014. aug. 23. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
kevésszer eszel, és a ch is kevés.
2014. aug. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
4x meg van egy nap,sajnos tízóraizni a munkám miatt nem tudok!!
2014. aug. 23. 10:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem kellene fogynod egy dekát sem. Elég edzés. Ilyen kis súlyból persze, hogy nehezen fogysz, hiszen ez a normális.
2014. aug. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hiába edzek,ha a zsír se tűnik :/
2014. aug. 23. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem igazán értem, hogy ezzel a programmal mi a célod.. A fehérje beviteled az egekben, szénhidrát sehol.. most tulképp tömegnövelést csinálsz vagy mi? 15-ös ismétlésekkel? És mellé 50 perc aerob? Nem értem..
2014. aug. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az izmositáshoz ch is kell,a magas fehérjével megelőzöm,hogy izomból fogyjak. Fogyás és izomépítés nincs egyszerre,én fogyni szeretnék normális alakra, ezért súlyzózom is és aerobozom is..
2014. aug. 23. 12:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem a válaszokat... Ha a rizs nyers mennyiségre vonatkozik, akkor az én nézőpontomból van elég szénhidrát, fehérje pedig a fehérjepor nélkül kb. 90g, ez azért nem tűnik extrémnek szálkásítás, edzés és ilyen típusú étrend mellett.

A kalória elképesztően kevésnek tűnik (értem, hogy kevés kiló vagy és fogyni akarsz, de azzal együtt is) s valószínűleg a zsír is.

Hogy mitől nem fogysz, arról sajna fogalmam sincs, az ember, ugye, koplaláskor is fogy, mert kénytelen azt tenni s ilyen fehérjebevitel s edzés mellett még egy szintig védve is vannak az izmok kevés evésnél is, bár nyilván megy le belőlük. De még izomból fogyáskor is változna a súly, csak az összkép nem lenne szép.

Én kitartanék (bár valamivel többet ennék), 1 hónapig képes stagnálni a súly csak úgy, főleg nem odafigyelő napokkal, s ilyen pici súlyfelesleg esetén már nem könnyű.

2014. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!