Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy feszes...

Mit tegyek, hogy feszes maradjon a bőröm a fogyózás közben?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázni kezdtem, mert egészségügyileg megterhelő volt számomra(fulladtam, a lábaim visszeresek lettek pedig még csak 19 éves vagyok) 88 kg 168 cm-es magassághoz. Múlt héten hétfőn kezdtem el, és mostanáig 4 kg-t fogytam, napi kb 1000-1300 kalóriával és sok mozgással. A barátaim mondták, hogy kicsit gyors a tempó, és aggódom, hogy a bőröm nem lesz feszes. Mit tegyek, hogy ne következzen ez be? Most olyan lelkes vagyok, hogy végre először életembe fogyok, hogy szeretném tartani ezt a tempót. Van esetleg valami krém erre? vagy valami ami használna?

2014. aug. 23. 13:49
 1/3 anonim válasza:

Én több mint 30 kg-t fogytam fél év alatt, és minimális a látszata a bőrömön, szinte semmi.

De nagyon sokat tornázok, futok, kis sulyokkal súlyzós edzéseket végzek, ez szerintem mind kellett ahhoz hogy ne lógjon a bőröm.

Itt ott vannak striáim, de inkább azok legyenek mint zsirpárnák:) Én azért javasolnám ,hogy egyél többet, mert hozzá fog szokni a szervezeted ehhez a kevés kaloriabavitelhez és nem most, hanem később meg fog állni a fogyás. Hidd el, tapasztalatból beszélek, nyugodtan egyél többet, csak figyelj oda hogy mit!

2014. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Erősítő edzéseket kell végezni, súlyzós vagy calisthenic.
2014. aug. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
42%
Szia! Ha már ilyen tüneteid voltak, akkor mindenképpen indokolt a fogyizás, a szíved, az izületed védelmében is. Hosszabb távú fogyi esetén heti fél kg-nál nem kéne többet leadnod.A mozgás mellett egészségesen táplálkozz, ne éhezzen a szervezeted.A bőrödet meg akár a narancsbőr elleni tekercselő készlettel tudod feszesíteni.Sok sikert!
2014. aug. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!