Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák lefogyni? 13/L...

Hogyan tudnák lefogyni? 13/L 170 cm 53kg

Figyelt kérdés
Mindennap eljárok futni,egy nap reggelire barnakenyeres szendvicset eszek,ebédre is általában ugyanezt van amikor kettőt ebből,és utána már csak almákat.Mégsem fogyok mi lehet az oka?
2010. jan. 15. 19:15
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Minek neked fogyni???

Baj ha van alakod és nem vagy deszka?

inkább HÍZZ 1-2 kilót.Lásd jót fog tenni ;)

2010. jan. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%
13 évesen 170 cm, és 53 kg? vagy anorexiás vagy, vagy nemtudod magad lemérni, vagy csak simán elmebeteg vagy. de inkább a legutolsó. lehet lepontozni.
2010. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Az első vagyok.


inkább 4-5 kilót hízz.

Lessz alakod és?

nem leszel deszka vagy fogpiszkáló.

Hameg csúfolnak verjél be nekik eggyet

2010. jan. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okés köszi:D
2010. jan. 15. 19:49
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Komolyan igazuk van. Inkább hízz egy kicsit. Én 165 centi vagyok, ehhez 59 kg, egészségesen formás, és abszolút pozitív visszajelzésekkel büszkélkedhetek. :)
2010. jan. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
'Kicsi' lány, ha már most így kétségbe vagy esve, mi lesz veled pár év múlva, mikor nőiesedsz és dolgoznak a hormonok? 50kg voltam, mikor középsuliba kerültem, és felnőttkoromra az 56 lett az ideális.
2010. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem igaz!! Rosszul vagy?? Ez a 7. kérdés, ami úgy szól, h 13 éves vagyok, 170 cm, 53 kg, és 45 kg szeretnék lenni, és szintén koplalással, mikor egypáran már leírták, h nagy hülyeséget csinálsz.

Regelizz normálisan [tojás, gyümölcs, szendvics, ilyesmi...], ebédelj azt ami otthon vagy, de csak mértékkel, este pedig igyál egy pohár tejet, vagy joghurtot, meg 1-2 gyümit, este 6-7 után már ne egyél, napközbe ha éhes vagy igyál meg egy pohár teát.

2010. febr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!