Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ez a videó? (Otthoni...

Milyen ez a videó? (Otthoni torna)

Figyelt kérdés

Ma csináltam meg. Általában járok edzésre (elég sokfélét kipróbáltam már), de most nyáron nem sikerült egy jó ideig, szóval gondoltam visszarázódásnak jó lesz.

https://www.youtube.com/watch?v=zpeN0xX1VVg

Erről a csatornáról szemezgettem még, azért annyira nem szörnyűek, ugye? :D



2014. aug. 23. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Kapásból egy jó választás, a HIIT egy kitűnő zsírégető. Persze szálkásító étrenddel csak. Én ajánlottam ezt a csatornát itt legelőször :) Látom terjed :)

naná hogy jónak tartom :D

Sok sikert.!

2014. aug. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ma találtam egy kérdésnél, csak azon a videón egy pasi volt, gondoltam ez kevésbé durva 'kezdésnek' :D hát az étrend az nem túl fantasztikus, de a lényeg hogy 1300 kalória alatt vagyok, több fehérje, kevesebb szénhidrát, zsír :D
2014. aug. 23. 20:10
 3/4 anonim ***** válasza:

aham biztos hogy erre a videóra gondolsz :)

https://www.youtube.com/watch?v=cZnsLVArIt8


tetszik amit találtál, ezentúl a tiéd fogom ajánlgatni, kezdőnek jobb választás mint a brutál HIIT-es videó, ez most esett le :D Amúgy ügyes elgondolás hogy több fehérje kevesebb CH én is ezt vallom, csak az arányokra kell nagyon figyelni :)

Még ezt a könyvet is szoktam ajánlgatni, hogy ne legyen bőrkeményedés az ujjaimon a válaszadáskor :) ha gondolod nyálazd át [link]

Jó hétvégét :)

2014. aug. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

igen, pont ez volt! :D

köszi a könyvet, elolvasom :D

2014. aug. 23. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!