Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 palacsintát mennyi lesz...

5 palacsintát mennyi lesz ledolgozni?

Figyelt kérdés
Elég nagyok voltak, 2 üres, 1 lekváros, 1 túrós, 1 hortobágyi(csirkéből). Kérlek senki se jöjjön azzal, hogy nem veszem komolyan, meg hogy minek fogyózok ha bezabáltam, mert nem érdekel. Ez egy ilyen nap volt és kész, és szeretném "jóvá tenni". Ja amúgy a nap többi részében normálisan ettem.
2014. aug. 24. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Komolyan veszed, csak hülyén csinálod.


A válaszaim nagy része ez: egészséges,KIEGYENSÚLYOZOTT táplálkozás + sport


Megetted? Megetted. És mivan akkor? Finom volt? Egészségedre, nem kell aggódni miatta, ha tényleg egészségesen étkezel és sportolsz nem lesz bajod.

2014. aug. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hülyeség ez a jóvátevés, csináld tovább a fogyókúrát, ha nem elmebeteg sztárdiéta, akkor nem fogsz tőle hízni
2014. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, normális diéta, és edzek is:) Köszönöm a válaszokat, folytatom ott, ahol abbahagytam:)
2014. aug. 24. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!