Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi pékségek termékei...

Norbi pékségek termékei tényleg nem hízlalnak annyira mint egy rendes péksütemény termék? :O

Figyelt kérdés
alacsony kalóriatartalmú sütik, meg pogácsák !? . . . ez lehetséges? ( én még sosem voltam)
2009. aug. 9. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Nekem fogalmam sincs, de egy ismerősöm azt mondta, hogy mivel teljes kiörlésű péksütik, ezért sokáig ad energiát és nem leszel éhes, nem úgy, mintha finomított lisztből lenne a péksüti. De én még sosem ettem norbis péksütit.
2009. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma megkostoltam. Vettem egy mini fahéjas csigát. Íze jó volt, de talán egy kcsit száraz. De azért finom volt. Megérdeztem az amúgy nem valami kedves eladónőt, hogy miben oylan különlegesek ezek a termékek. És csupán anyibann hogy cukor helyett mesterséges édesitő. Vagyis "müanyag". Gondolom én laikus fejjel. Én nem nagyon gondolok jó szivvel az édesitökre, mert ha jobban belegondolunk, nem egy természetes táplálék forrás.
2009. aug. 10. 19:54
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Ahogy én tudom nemcsak édesítőszer van bennük, hanem egy speciális fehérjelisztből készülnek (alig szívódik fel belőle valami) mint a többi Update termékben. Persze ezt sem lehet nyakló nélkül zabálni :D

Én már közel másfél éve így élek és nekem nagyon bevált :)

2010. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!