Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem lehet fogyni koplalássa...

Ha nem lehet fogyni koplalással, akkor miért soványak az anorexiások és az afrikai éhezők?

Figyelt kérdés

Én ezt nem hiszem el egyszerűen. KI találta ezt ki? Eleve minek létezne zsír, ha nem égetné el a szervezet? Ezért van ott, raktár!

Az anorexiások sem hétfőről keddre lesznek 35 kilósak. Előbb 60, 55, 50... És 50 kilósan (meg az alatt is) még bőven sétálnak, sportolnak, élnek. Ez nem lenne lehetséges, ha nem fogynának az izmaik. És nekem ne magyarázza senki, hogy közben meg a szívizma sorvad, mert ilyen nincs, a szervezet előbb azt bontja le, ami nem kell. A zsír nem kell. Az izom igen.



2014. szept. 2. 18:45
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

A löttyed fenéken segít a sport, nem?

Az kövérség következménye pedig ugye magas vérnyomás, cukorbetegség, érelmeszesedés, szívroham, stb...

2014. szept. 2. 19:13
 12/30 anonim ***** válasza:
96%

"A löttyed fenéken segít a sport, nem? "


Igen, és mit gondolsz miért? Mert izmot építhetsz vele, ami a formát adja. Az izmot pedig pont most akartad elbontani az éhezéssel. Nem egyszerűbb akkor úgy fogyni, hogy eteted az izmaidat okosan, és elbontod a zsírt, ahelyett, hogy ledarálnál mindent a csontjaidon és a bőrödön kívül, hogy mínuszkettőről indulj? Nagyon kevés anorexiás/éhező formás az "ideális" testsúlya környékén, a legtöbb rosszabbul néz ki, mint kövéren.

2014. szept. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
97%

Ha ilyen önkontrollod van, hogy koplalni tudnál, ráadásul annyit, hogy 35 kg-t fogyj:

1. Hol volt ez az önkontroll eddig, miért híztál ennyit?

2. Ahhoz miért nincs elég erőd, hogy normálisan egyél és mozogj? Ami még ráadásul egészséges is, és még a végeredmény is szebb lesz. Nem mellesleg könnyebb is, mint koplalni.

Aki sportol, normálisan eszik, kiegyensúlyozottabb, vidámabb. A sport is olyan "boldogság hormonokat" szabadít fel, mint az édesség, a kajálás. Akik koplalnak, feszültek, idegesek. Szexuális vágyuk sem normális. A pasik nagy ívben elkerülik az ilyeneket.

2014. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

1. PCOS-m van.

2. Könnyebb, de lassabb is.


Párom előbb hagy el, ha ilyen tehén maradok :)

2014. szept. 2. 19:37
 15/30 anonim ***** válasza:
96%
Amilyen buta vagy: csak rajta. Csináld. :)
2014. szept. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

És már nincs PCOS-od? Vagy most miért fog menni?

Párod meg így ismert meg, így fogadott el.

2014. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

De van, de ha koplalok, akkor muszáj lefogynom. A PCOS csak nem írhatja felül az alap életösztönt.

Nem így ismert meg. Fél év alatt szedtem fel 20 kilót, csak úgy.

2014. szept. 2. 20:04
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vele fogyni, csak nem érdemes, mivel amint egy kicsit is több kalóriát veszel magadhoz kapásból elkezd raktározni a szervezeted, így ismét a koplalás marad. Azt írod, hogy a zsír nem kell, de az izom igen: annyi erőd sem lesz, hogy fejleszd az izomzatodat vagy használd őket, tehát búcsút mondhatsz nekik.
2014. szept. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
76%

Mit győzköditek? Tulajdonképpen kit érdekel, hogy mit csinál magával?

Engem ugyan nem. :)

2014. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
51%
Juj hát én fogytam koplalással 60kg-ót 1 év alatt, ne tudd meg, hogy milyen volt.
2014. szept. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!