Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adnátok pár tippet, hogy...

Adnátok pár tippet, hogy lehet az update-t olcsón kivitelezni?

Figyelt kérdés
A klasszikus egészséges kaják (hús, zöldségfélék, tejtermékek, zabkorpa) elég húzós árban vannak már. De én abszolút híve vagyok az update-nek, csak nem tudom, hogy lehet egy főételt olcsón kihozni, úgy, hogy még laktató is legyen. Tudnátok adni pár tippet? A nagy szakácskönyv megvan nekem, és van is benne sok jó ötlet, de a többségét sajna ott is drágának találom.
2010. jan. 17. 18:44
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem sikerült megcsinálnom, nem kerül sokkal többe, mint amikor egészségtelenül étkeztem.

mondjuk én a zabkorpás kajákat elvből kihagyom, egyszer kóstoltam és olyan volt, mintha lóeledelt ennék :S amúgy mostanában banánt, almát (azt főleG) meg néha narancsot veszek, azok viszonylag olcsóbbak. zöldségből a hagyma, paprika (most 5 db le volt árazva 200 ftra^^), jégsaláta. joghurtokból, tejből, sajtokból inkább olyat veszek, aminek nincs márkája, sokszor nincs különbség a kettő közt. ahol folyékony édesítőszert ír (ami 700 ft körül van), azt úgy "cselezem ki", hogy ilyen pöttyöt vízben oldok (ami 200 ft). csak utána kell járni egy kicsit a dolgoknak, aztán belejön az ember :)

mondjuk ami a legdrágább az a hús :S de azt ezelőtt is vettem, csak mostmár szinte csak csirkemell v pulykamell filét veszek

2010. jan. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!