Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni kerek...

Hogyan tudnék lefogyni kerek 10-15 kg-ot? Nagyon sürgős lenne!

Figyelt kérdés
165/60; 15/L Nagyon gyorsan lekéne fogynom. Mindegy, hogy mi áron, csak írjatok tippeket, könyörgöm. Valaki valami gyors diétát, trükköket, EDZÉSTERVET! SŰRGŐS! (COMB, HAS, CSÍPŐ, VÁDLI...)
2010. jan. 17. 21:55
 1/10 anonim válasza:

Szia!

Én 170 cm és 60 kg vagyok, de nekem is nehezemre esik a fogyás. Gyors módszerek nem hoznak tartós eredményt. Sajnos én combnál és fenéknél vagyok "telt", de szerintem ha te ennyi mindent felsorolsz akkor egész testet átmozgató edzés kell. Ajánlom Rubint Réka: Napi 20 perc önmagadért című DVD-jét, gyorsan feszesít, alakot formál. 4 részből áll: Felsőtest formálása, Comb feszesítés, Csípő+popsiformálás, Hasizom. Mind a négy rész 20 perces és elég kimerítő, jól erősít. A többi pedig a helyes táplálkozáson múlik. Ne egyél sok szénhidrátot, fehérjét, édességet, zsíros élelmiszert. Sok sikert kívánok!

2010. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idő alatt akarod leadni?
2010. jan. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért érzed kövérnek magad, amikor nem vagy az? Inkább tornázz, és alakítsd izommá, de ne fogyd le!
2010. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
adipex retard
2010. jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mert van rajtam felesleg, azért érzem magam annak. A fogyásra 2 hónapom van.
2010. jan. 17. 23:01
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
T U R B Ó DIÉTA!Bár nem tudom hogy állsz anyagilag,mert egy 3 hétre való adag kb. 21.000.-ft,de 3 hét alatt leadhatsz vele 8-12-kg-ot!Sok sikert!Amúgy,ha nem vagyok tolakodó,megkérdezhetem miért ennyire sürgős?Várom a visszajelzést,hogy sikerült-e valami!
2010. jan. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
turbo dieta.hu
2010. jan. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De ilyen sokat semmiképp nem kell leadnod. Csak tornázz, semmi diéta, a diétát felejtsd el, neked az nem kell.


Örülj, hogy nem így nézel ki:

[link]

2010. jan. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tényleg csak a mozgás van, meg a tudatos étkezés, mást nem nagyon tehetsz. Ha diétába kezdesz, akkor a melled megy le először (nem tudom most mekkora) és az csak most tud nőni, később már nem. Erre már most gondolnod kell, mert akkor majd 5 év múlva ott leszel, hogy nem lesz semmi melled és akkor meg az lesz a baj.
2010. jan. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Fellépésem lesz, azért. :)
2010. jan. 18. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!