Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hashajtóval fogyózni? Drasztik...

Hashajtóval fogyózni? Drasztikus tudom, de más nincs.

Figyelt kérdés

2 kisgyerekem van, nincs időm tornázgatni mert mikor alszanak akkor pakolok próbálom utól érni magamat a házimunkába, koplali képtelenség számomra, enni sincs időm rendesen, ez is nagy baj, ezért egész nap csak csipegetek, a mozgáso az napi minimum 30 perc séta babakocsival, ha jobb idő van akkor több is. Ezért gondoltam a hashajtózzást.170 cm, és 85 kg vagyok, erről szeretnék 55-60-ra lefogyni.

Ja, és a vitaminok multivitamin formájában pótolnám...


2010. jan. 17. 22:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
5%
Szia!Én a Rossmanban kapható T u r b ó Diétát ajánlom!Bár nem tudom hogy állsz anyagilag,ebből 3 heti adag kb.21.000.-ft,de ezalatt 8-10-kg-ot is fogyhatsz.Egyik ismerősömnek már bevállt.Én majd jövő hónapban akarom elkezdeni,majd megírom a saját tapasztalataimat is,ha érdekel!De a hashajtózást tényleg ne.Én is szedek,mert néha muszály,mert eléggé rossz az emésztésem,de még az a néhány alkalom is tök kellemetlen szerintem,nem még ha folyamatosan...
2010. jan. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim válasza:
55%
szobabicikli
2010. jan. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
keress rá az adipex retardra. Na attól tuti lefogysz, és nem fog menni a hasad.
2010. jan. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem gyerekek mellett is lehet "diétázni", csak elhatározás kérdése. Pl ebéd mindenkinek sült csirke, rizs, saláta. Te csak a csirkét eszed salival. Reggelizni lehet rendesen, mondjuk kenyér, felvágott, kávé, gyümölcs; vacsira meg a gyerekeknek melegszendvics, joghurt, te csak joghurtot...Mármint nyilván nem azt akarom megmondani mit adj a családodnak enni :) De ez egy lehetőség Neked, és biztos a családod is teljesebb életet élhet ha sok zöldséggel, gyümölccsel telik a nap :) Te csak hagyd ki a köretet! Sok sikert a hashajtó-mentes fogyáshoz ;)

2010. jan. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%

a hashajtásról: én most kezdtem el (újra) diétázni, vagyis inkább csak odafigyelek, de eszek rendszeresen. próbálom tartani a napi 1200 kalóriát. emellett mályvateát iszom, és mályvakapszulát eszem. ennek bizony kemény hashajtó hatása van. viszont tudom szabályozni. ha úgy érzem, hogy az előző nap kemény volt, akkor másnap csak egy teát iszom a két adag helyett. így egyensúlyban tudom tartani ezt a dolgot. és nem nagyon eszem cukros, zsíros dolgokat, szénhidrát helyett puffasztott rízst, csokit csak felkelés után. ez ugyan nem fog 10 kilót lepattintani rólam 10 nap alatt, de arra nincs is szükség. kb. 5 kilót kell csak leadnom, arra van akármennyi időm, de azért tavasz közepéig jó lenne. és igyekszem este már nem enni, vagy csak keveset, vagy csak levest, és nagyon SOKAT inni. teázom, cukormentes szörpöt iszom (az itatja magát rendesen).

most először van olyan, hogy érzem, napról napra jobban be tudom tartani a szabályokat, és nem okoz nehézséget. mintha lassan rá tudnám szoktatni az agyamat arra, amit tenni akarok.

ezen kívül szedek vitaminokat is, de arra nagyon kell figyelni, hogy a hashajtás miatt fel tudjon szívódni, különben sza_rt sem ér. én ma. pl megittam délben egy teát (azóta 2x nagyvécéztem, de egyszer sem hígat), aztán este 8 fele megettem a vitaminokat, és kb. most még beszedek egy kapszulát is. így remélhetőleg a vitaminok nem hajtódtak ki a szervezetemből.

valamint nem szabad még kávéval, teával, kólával egy időben bevenni a vitamint, mert ezek gátolják a felszívódást, több órán keresztül is. pl: kávé reggel nyolckor, vitamin bevétele legkorábban délben. inkább később. túl későn este se jó, mert akkor már nagyon lassú az anyagcsere. akkor kell inkább hajtani. ráadásul akkor az dolgozik éjjel a beleidben, és reggel csak az "eredmény" jön ki.

mindezen okosságok ellenére én is tapasztalom a gyengeséget. az alacsony vérnyomásom is hisztizik, és alig bírok felállni, ha leülök a földre. viszont végig tudok csinálni egy egy órát callanetics programot, és az meg nem okoz problémát. furcsa, mi?

2010. jan. 18. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen csak hagyd ki a fehérlisztes cuccokat, a cukrot az étrendedből és próbálj meg rendszert bevezetni a napjaidba, hogy legyen idő enni mindig ugyanazokban az időkben. És kevesebb élesztős ételt egyél. Ennek hosszú távon meg lesz a hatása, a gyerekek mellett úgyis mozogsz annyit amennyi kell. Nekem is két kicsi volt, egy év korkülönbséggel, akkor ettem, amikor ők, együtt, és együtt tornáztam velük. Egy fél éves már imádja ha pl. a földön fekve emelgeti az anyu, vagy a térdedre veszed és úgy csinálod a felüléseket.
2010. jan. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
71%

Szia, én diétáztam fél évig. Ettől lefogytam rendesen.


Mellette a barátomnak főznöm kellett mindig olyanokat, amit én is ettem volna, de kicsit vettem a fáradtságot, és hát sok különbség nem volt, csak annyi, hogy ő köretnek sültkrumplit evett, én meg rizst, vagy barnarizst, párolt zöldséget. Eleinte utáltam a rizst, de aztán valahogy csak megszoktam.


A másik meg hogy nem ettem semmiféle édességet. Ha meg nagyon kívántam, akkor mazsolát ettem, mandarint, szőlőt, vagy csináltam sült banánt.


A harmadik meg hogy nem ettem semmilyen tésztát, és kenyeret is csak ritkán. Néha graham kenyeret ettem, ilyen szeletelt vékonyat. A vajat lehagytam róla, inkább több felvágottat raktam rá, meg ettem mellé sok paradicsomot, paprikát, uborkát.


A húsok meg úgy néztek ki, hogy disznóhúst nem ettem, a többit igen, és néha ettem halat is (hekket). Hja és szoktam olajban sütni húsokat, azzal nincs gond.


Pörköltet nem főzök nokedlivel, mert annál hízlalóbb kaja kevés van.


és pl majonéz helyett ketchup, tejföl helyett natúr joghurt, tejet nem iszom, helyette vizet.


Ennyi



Ezektől úgy lefogytam fél év alatt, hogy azóta sem hízok vissza, pedig most már több mindent is eszek.


Előtte csokifüggő voltam, s most már nem hiányzik,

pl itt egy zsák csoki amiket még karácsonyra kaptunk, meg nutella krém, meg ilyenek. Ezeket egyedül a barátom eszegeti, én hozzá sem nyúlok.

Régebben ugyanez már elfogyott volna egy hét alatt max :S


Egy-két hónap, amíg átállsz ezekre a kajákra, addig hiányozni fog a megszokott de nem gáz,

hogyha tartod magad hozzá és nem csak egy hétig, akkor lefogysz tutira.


Én ezt javaslom.


Én most 170 magas, 55 kiló, ezt így tartom kb 5 éve.

Ennél kevesebb nem szívesen lennék, mert akkor már gyenge is lennék. Ez még úgy pont jó szerintem.

Sokan kérdezik, hogy csinálom, hogy ilyen jó alakom van, hogy mit sportolok, hát semmit.


Én úgy gondolom szenvedjen a halál a sportokkal, én annál sokkal lustább vagyok, (mások csinálhatják, csak nekem ne kelljen)


:)

2010. jan. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

''igy ment tönkre ismerősöm bélrendszere. meg is halt. így tovább!''

Hat kedves valaszolo!!Te olyan hulye vagy mint a seggemen a szor.Mi az hogy igy tovabb???Hat meg el se kezdte,aztan te mar itt leszolod?Terjel mar eszhez baratom!

2010. jan. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

a barátnőm 20 kilót fogyott le szobabiciklizés + Norbi diétával úgy, hogy soha nem volt éhes

ajánlom neked is, mert nem drasztikus, észrevétlenül mennek le a kilók

2010. jan. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Kérlek, hogy hallgass rám a saját érdekedben. Én tini koromban hashajtóztam magam, olyan aranyerem alakult ki 18 éves koromra, hogy na, pedig nem minden nap használtam, csak kb. heti 1-szer, mert nagyon rossz volt az anyagcserém. Ettől eleve nem fogsz tudni leadni 30 kilót, csak beteg leszel és tönkreteszed a gyomrodat. Ha nem akarsz tornázni, ne tornázz, de akkor egyél egészséges ételeket és attól majd lemegy. Sztem 30 kilót le tudnál adni egészségesen 1-másfél év alatt. Én ezt tettem. Hidd el, a hashajtóval ilyen eredményt nem fogsz elérni és komoly bajod is lehet. Nem kell koplalni!! Az nem is jó. Tanulj meg táplálkozni: sok fehérje (főleg, ha még szoptatsz), kevés szénhidrát. Ha lemondasz az édességekről és a fehér lisztes dolgokról (kenyér, tésztafélék), már ettől a módszertől rengeteget fogsz fogyni. Az anyagcserét úgy tudod gyorsítani, hogy naponta sokszor eszel keveset (egészséges kaját), sok vizet iszol plusz teát. Próbáld ki a mályvateát vagy a szűzteát, ha már nem szoptatsz. Attól jobb lesz az anyagcseréd. Nekem rengeteget segített ez a módszer.
2010. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!