Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hashajtóval fogyózni? Drasztik...

Hashajtóval fogyózni? Drasztikus tudom, de más nincs.

Figyelt kérdés

2 kisgyerekem van, nincs időm tornázgatni mert mikor alszanak akkor pakolok próbálom utól érni magamat a házimunkába, koplali képtelenség számomra, enni sincs időm rendesen, ez is nagy baj, ezért egész nap csak csipegetek, a mozgáso az napi minimum 30 perc séta babakocsival, ha jobb idő van akkor több is. Ezért gondoltam a hashajtózzást.170 cm, és 85 kg vagyok, erről szeretnék 55-60-ra lefogyni.

Ja, és a vitaminok multivitamin formájában pótolnám...


2010. jan. 17. 22:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Próbáld ki a mályvateát..."

Hát, én próbáltam sokszor a mályvateát, és elárulom, hogy annál brutálisabb fosató dolog nincs sok kerek e világon. Én nem ajánlom!

2010. jan. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy kinek milyen a metabolizmusa. Én még a mályva tea mellett is csak heti 3-szor tudok elmenni WC-re nagy erőlködés mellett, sosem tudott még rendesen meghajtani. Reggel ittam mindig 1 pohárral, nem kell belőle több. Mindenkinek magának kell kitapasztalnia, hogy neki jót tesz-e vagy sem.


Utolsó előtti voltam.

2010. jan. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!