Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normal taplalkozassal es sok...

Normal taplalkozassal es sok mozgassal le lehet fogyni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz normál táplálkozás alatt?
2014. szept. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ugyanazt eszed mint eddig (es amitol elhiztal), nyilvan nem.
2014. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem igazán fogsz fogyni, ha csak sportolsz de nem változtatsz a táplálkozáson. Sajnos tapasztalatból mondom.
2014. szept. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fogyni csak akkor tudsz, ha a bevitt kalória mennyisége kevesebb, mint amennyit a szervezeted elhasznál. Tehát ha ugyanúgy táplálkozol mint eddig de ezentúl 3x annyit mozogsz és ezáltal kalória mínuszba mész át, akkor fogyni fogsz.
2014. szept. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok elhízva. Sokat fogytam már, de elegem van a minden féle diétából, étrendből, szálkásításból, tök mindegy minek nevezzük. A hasamról megy le legutoljára, rengeteget sportolok, és eddig talán az volt a baj, hogy nagyon keveset ettem. Napi kb.1400 kalóriát a 66 kilómhoz. Ezt minőségi ételekből viszem be, nem eszek semmiféle szemetet. Igyekszek tisztán kajálni, főzni. Ez nagyon fontos nekem! Sokat változtattam az életmódomon, ezzel nincs is baj. DE megálltam...ezért gondoltam arra hogy eddig a táplálkozásra alapoztam, ezután pedig a sportra fogok. Kisbaba mellett van időm a napi 2 edzéshez. Reggel súlyzó, este aerob vagy kardio.


Szerintetek? Tapasztalatok? Fogyott le így valaki?

2014. szept. 9. 18:59
 6/7 anonim válasza:

Én úgy fogytam le, hogy reggelire vagy egy fél szelet vajas kenyeret paradicsommal, párizsival és paprikával ettem, hozzá: joghurt.. vagy pedig gabonapehelyt tejjel, miután el fogyasztottam, rögtön megettem egy szelet műzlit. Szerintem ..egészséges és még finom is.



Ebédre normál kaját, nem zsíros, hanem egészséges..és ha olyat csinálsz, akkor savanyúság, csalamádé, gyümölcssaláta mehet...

Minden nap min 2 liter vizet igyál meg, jó a csapvíz is, csak legyen meg. tudom hogy nehéz, de ha én megbirom inni, te is....


Vacsira valami gyümölcs, bármennyi, bármilyen. Mást ne nagyon egyél, főleg ne 6 után.

Ha nagyon édesszájú vagy, akkor negrót egyél, szopogass. Minden nap elréghatsz egy rágót, az is jó, mert valamit csinál a szájban..nem tudom pontosan mit, a nyáltermelődést segíti elő, azthiszem..


Na ez volt az egészséges életmód, fogyókúra.

Most jöhet a többi...

Na szóval. Cicifüggő hogy mennyire bírsz futni, de jó lenne reggelente vagy esténként, ahogy neked jó (én jobb szeretek este, olyan kellemes).

Én evezőpadon nyomtam annak idején, délután 10 perc min, nem több 15 percnél.

Én ezt csináltam mindvégig, 1 hónap alatt 15 kg -

..:)

6 hónap alatt 30 kg-től szabadultam meg a 110 kg-ból,ésatöbbi most pedig vagyok 60.. Nem tudom neked segít-e, nem tudom mennyire emberfüggő..Írj privit ha kellek :*

De remélem segítettem,szurkolok.írjál majd

Üdv

Kata

2014. szept. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Jókat írtál. Gratula a fogyásodhoz! A hasad is visszahúzódott szépen?

2014. szept. 10. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!