Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valaki aki azt eszik amit...

Van valaki aki azt eszik amit akar?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és kiváncsi vagyok, hogy hogy tartja meg az alakját az aki ténleg azt eszik amit akar ! Szerintetek lehetséges egy szexi strandra való test össze vissza kajálással ?
2010. jan. 20. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, a legtöbben akik jól néznek ki, mindent esznek, csak ami hizlalóbb, abból kevesebbet, meg egyszerüen mozognak rendesenés nem csak a gép meg a TV elött ülnek.
2010. jan. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én középsuliban tényleg azt ettem, amit akartam és elég sokat is ettem, nassoltam (pl két naponta egy tábla milka, stb). Szóval zabáltam, de mellette nagyon sokat mozogtam, röplabdáztam, fociztam, mindennap sokat gyalogoltam (messze laktam a buszmegállótól), bicikliztem napi szinten, nyáron sokat úsztam. De amióta kikerültem a középsuliból, és már nem sportolok, azóta szépen fel is kúsztak rám a kilók, úgyhogy visszább fogtam magam, kevesebb édesség, szénhidrát, és próbálok mozogni is, szobabicikli, torna, séta. Így tartom a súlyomat. 163/55kg.


L24

2010. jan. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szubjektív. Ismerek rengeteg olyan embert aki vékony, vagy sportos, és azt mondja ő azt eszik amit akar. Aztán amikor látom őket enni, akkor kiderül, hogy vagy nem bírnak sokat enni, vagy szándékosan nem is esznek sokat.

Szóval ne hidd el... Én speciel bármikor tudok 30 kilót hízni egy év alatt, és ha nem figyelnék oda, akkor elég gyorsan eltűnnének a kockák a hasamról :)

Ugyanis ha én leülök 20-30 palacsinta elé, akkor simán megeszem... 1 kiló túró, egy üveg lekvár :) Vagy egy kiló fagyi... esetleg 10-20 szilvásgombóc simán...

Végülis most is azt eszem amit akarok... ha szilvásgombi kell, akkor azt eszem... 1-et :)

2010. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is ismerek pár olyan embert lányokat is, akik azt esznek amit akarnak és amikor csak akarnak nem sportolnak és mégis vékonyak , jó alakjuk van. ez nagyban genetika, jó anyagcsere kérdése. én ha meg gebedek akkor sem leszek nagyon vékony sajnos. pedig rendszeresen mozgok, és nagyon figyelek a kajára.
2010. jan. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én azt és akkor eszek amikor akarok, csak a mennyiségben kell határokat tartani. ha sosem eszel túl nagy adagokat úgy is hozzászokik a gyomor és épp elég lesz
2010. jan. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ismerek több olyan embert is (családban, barati körben), aki nem figyel sem a minőségre, sem a mennyiségre és még csak nem is mozog mégsem hízik el. Ez genetika, nem lehet mit tenni vele. Szóval lehetséges. Nem vagyunk egyformák.
2010. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a terhességemig at és anyit etem amit akartam.Terhességem altt lelassult az anyagcserém,mindentől híztam,még a levegőtől is.9 hónap alatt 28 kilót szedtem fel.Most már másodjára fogtam neki a fogyásnak 9 év alatt.Van hogy tartom,és azt eszem amit akarok,de olyan is van hogy még a süti látványától is hízok.
2010. jan. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

én azt eszek amit akarok:)

jelenleg semmit nem sportolok, ezelőtt táncoltam. 2re érek haza suliból és kb semmit nem csinálok délután:D tv, gép:)

és már lassan 1 éve nemhíztam semmit:) de 2 héttel ezelőtt fogytam 2 kilót:)

2010. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!