Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikeres fogyókúrázóktól...

Sikeres fogyókúrázóktól kérdezem. Ki milyen módszerrel fogyott le? Mennyi idő alatt és milyen súlyból? Azóta is tartjátok?

Figyelt kérdés

172/84. 36 éves vagyok.Életmódváltásra készülök.Két hete teljesen elhagytam a kenyér féléket,cukrot tésztát és a rizst.Napi 30-40 percet tekerek esténként szobabiciklin.A szénhidrát bevitelt is lecsökkentettem.Nagyon szeretném ezt az életvitelt folytatni mert lánykoromban sovány voltam,csak a terhességek (4 gyermekem van)alatt rakódtak rám a kilók.Akivel régen találkoztam mindenki megdöbbenve néz rám,hogy mennyit híztam.Szörnyű érzés!Nem volt nagy lemondás a kenyérről és a hasonlókról,sosem voltam édes szájjú sem.

Az elhatározás már megvan,csak jó lenne egy-két biztató szó olyanoktól akik már elérték a céljukat ez ügyben.Előre is köszönöm!


2010. jan. 20. 14:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

amit en irok lehet durvanak fog egyeseknek hangzani,de en eskuszok ra...

napi 700kalora max! szamold..

es ha teheted este 20perc mozgas. ha nem akkor is lemegy.

en 18kgotol valltam igy meg 5 eve!!!!!!! (2honap alatt)

es azota eszek mindent,de nem jon vissza..

persze utana mar nem fogsz tudni annyit enni mint azelott,mert kevesebbtol is jol laksz..

es csak az elso ket het a nehez,tudom mindenki ezt mondja,de utan mar ranezel vmire es tudod miben mennyi a kaloria..

sok sikert!!

2010. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
utolso vagyok,napi fel orat szobabicajoztam mellette,hamar lement igy :)
2010. jan. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
h
2011. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!