Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én egy fiatal tinédzser fiu...

Én egy fiatal tinédzser fiu vagyok, igazábol nem szeretem a sportot, hogy tudnek lefogyni olyan 6-7 kilot gyorsan?

Figyelt kérdés
Olyanok valaszat varom, akik mar kiprobáltak ezt, de ha nem az sem baj!
2010. jan. 20. 15:44
 1/7 anonim válasza:
60%

EGészséges életmód+ sport. Ez van sajna, sport nélkül fogsz fogyni, de kérdéses a mérték.

Am nem beszólásnak, de légyszi, tanulj meg írni helyesen...

2010. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne egyél sokat, mindig csak vizet igyál, n egyél soha édességet, mondjuk ez így annyira nem lesz gyors, mintha mozognál is. Akár annyi is elég, hogy kimész biciklizni vagy sétálni, tavasszal elmész futni, ilyesmi.
2010. jan. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
45%

Egyébként sokszor írtam már itt a fórumon, de látom, nem figyeltek. A balta csodákra képes!

Szinte minden betegséget, bajt képes orvosolni. A fogyókúrára meg különösen ajánlott. Ahol pl. kövérnek érzed magad odacsapsz, és máris meg van oldva a probléma. De szerintem ha körbekérdezed a szomszédságot, akkor biztos találsz majd egy irgalmasabb lelkű embert, aki megszán téged, és segít lecsapkodni pár fölös kilót rólad. ... Ha igazán jót akar neked meg a környezetednek, akkor valszeg majd a fejeddel kezdi. :)

2010. jan. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

A fenekeden ülve szeretnél lefogyni, nem is keveset, ráadásul gyorsan? Gratulálok, extrém jó a fantáziád.


A helyesírásod már kevésbé. 2 mondatban 21 hiba, ezzel be kellene nevezned valahová!


Helló. Én egy fiatal tinédzser fiú vagyok. Igazából nem szeretem a sportot, és hogy tudnék lefogyni olyan 6-7 kilót gyorsan?

Olyanok válaszát várom, akik már kipróbálták ezt, de ha nem, az sem baj!

2010. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem kezdj el írni, aztán küldd el a szöveget valakinek, hogy javítsa ki, és ahány hibád volt, annyi kört fuss! Garantált fogyás :)
2010. jan. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Napi fél ananász reggeli helyett min. 2-3 hétig!Ez fogyaszt állítólag...én nem próbáltam ,mert nem akarok fogyni.Sok sikert!
2010. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Garantált módszer:


Evés előtt sétálj egy nagyot, majd ne egyél semmit.

:)

2010. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!