Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzés lenne a megfelelő...

Milyen edzés lenne a megfelelő? Milyen ételeket egyek? Szénhidrátot szabad?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nagyon vékony vagyok de a fenekem nem elég feszes és a combomon van egy kis felesleg. Azt hogyan tudnám eltüntetni hogy ha nem nagyon szeretnék fogyni? Mert az ott nagyon zavar de ha elkezdek fogyókúrázni akkor a bordáim még jobban kint lesznek és most is alig van mellem de akkor meg tényleg nem lesz. Szóval ez eléggé bonyolult. Szerintetek mit csináljak? Egy ideje elkezdtem futni de nem nagyon látszik, inkább ott lettem egy picit izmosabb ahol nem is akartam de mindegy xd

2014. szept. 21. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Sárga Kapszulát olvasd el
2014. szept. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. szept. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát nem adtál meg semmi adatot, de a táplálkozásodban 60% szénhidrát és mehet 20-20%-ban fehérje és zsír. Ha több izmot akarsz, akkor a fehérje lehet 30%.:)

A testtömeged 1,5x-ét ha grammban benyomod állati fehérjéből, akkor az király. De kell azért szénhidrát hozzá.

A sárga kapszula egyébként tényleg nem rossz, de ott az van hangsúlyozva, hogy zsír is fog jönni az izom mellé. Szerintem nagyon óvatosan lehet úgy csinálni, hogy majdnem csak izom jöjjön. Ismerős nőci úgy kondizik 5 éve, hogy SOHA nem volt bezsírosodva, nem kellett szálkásítania a kockás hasizomhoz.


A combodon a felesleggel ne törődj, az izom nagyon szépen kiformásítja.:)

Én azt az elvet vallom, hogy mindenre edzeni, de ha neked alul van bajod, hát koncentrálj akkor arra.

Egy mérsékeltem durva lábedzést lehet szerintem heti 2x csinálni, mert kell azért az idő a regenerálódáshoz. Nekem ha nagyon keményre sikerül, akkor 1 hetet muszáj kihagynom.


Kereshetsz neten edzést lábra, csak magadnak csinálhatsz egyénit.

Edzés után meg fontos a fehérje fogyasztás.:)

2014. szept. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem elég feszes, akkor edzeni kell rá.
2014. szept. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!