Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tud tanácsot adni?

Dóri_99 kérdése:

Valaki tud tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Közép sulis vagyok.Nyáron lefogytam 10kg. Lisztes cukros dolgokoat nem szokttam enni (pl: fözelék,kompot,melegszendok stb... ). Hétköznapok tök jók normálisam étkezem , aztán jön a hétvég (mindig van valami sütemény) és egyszerüen nem birom maagam visszafogni(most pl 2 féle almás pite volt , és almát is sütöttem le és közben telezabáltam magam almávalis..) .Mondom csak 1 szeletett, érzem magamban hogy visszatudom fogni magam deaztán mégis lecsuszik vagy 8szeletel és a hétvége folyamán nem enyhül ez a dolog csak Kedden birok visszaállni az egészséges étrendehez. Tele iszom magam elötte mindig, de még akkor is csusznak lefel pedig tele vagyok. Nemtudom mihez kezdjek mert ez igynem mehet tovább.. valaki?
2014. szept. 22. 15:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Középsulis vagy, fiatal, nem engedheted meg magadnak, hogy kerüld a lisztes, cukros dolgokat. Főleg mivel a cukormentes dolgok egészségtelenek, és a te korodban ez sokat számít. Szóval a hétköznapi étkezésedet nem nevezném "normálisnak".

Elképzelhetőnek tartom, hogy ha tényleg normálisan étkeznél, akkor a sütit is abba bírnád hagyni.


Az ivástól nem fog elmúlni az éhségérzeted, sőt. Annyit tudok javasolni, ha nem fogadod meg, amit írtam, hogy: önmegtartóztatás. Legyen kicsit több akaraterőd, és ne egyél annyit. Nincs erre más titok.

2014. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mármint sütit ne egyél annyit. 2-3 szelettel bekapsz, lassan elmajszolod...LASSAN... ... még ennél is lassabban.. :D és kész.
2014. szept. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazad lehet köszii a tanácsot . Megpróbálok egy kis liszteset beépiteni az étrendbe :)
2014. szept. 22. 19:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyébként a főzelék is hasznos étel. Én speciel utálom, de néha azt is muszáj enni :D
2014. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
:) Én havonta ha egyszer eszek , de megvagyok nélküle .Mondjuk a spenot tojásal a gyengém :)
2014. szept. 23. 21:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát igen, én se eszek gyakrabban főzeléket :D

A lényeg, hogy naponta legalább 5x egyél, ha van rá lehetőség, akkor változatosan, és ne edd tele magadat. Mindig annyit egyél, hogy kitartson a következő evésig, de ne éhezz meg.

Bár mondom, neked szerintem az is elég lenne, ha mellőznéd a károsabb dolgokat, és tényleg mindent ennél változatosan.

2014. szept. 24. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Huu eddig minden jól ment beiktattam több 'lisztes' kaját, de ma lecsuszott 4 kisebb ,közepese rántott hús meg egy nagy adag Pennys jégkrém :S
2014. szept. 25. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!