Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok 3 hónapja...

Miért nem fogyok 3 hónapja semmit?

Figyelt kérdés
3 hónapja kezdtem el a diétát, az ételeim nagy része a reggeli zabpehelybő, ezen kívül sült csirkemell esetleg comb, néha rizs, saláta párolt zöldségek, némi zöldségleves. Semmi cukor liszt, kevés gyümölcs, tejtermék is alig. Néha tojást is eszek. A mozgás az ami nem rendszeres, és tudom hogy többet kellene, de én mégis csodálkozom hogy ennyi idő alatt talán 1 kilót fogytam, pedig azelőtt rengeteg cukrot édességet ettem. Szóval totál átrendeztem az étrendem. Akkor mi lehet a baj? Egyébként 165 cm vagyok és 70 kg
2014. szept. 24. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Az oké, hogy egészségesebbre váltottál, de ha ugyanannyi kcal-t viszel be mint előtte sajnos nem fogsz fogyni. Kevesebbet egyél,mint amennyit a szervezeted felhasznál, ennyi a lényege.
2014. szept. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kcal számlálóval számold ki mennyi kell a testednek. Azt naponta vidd be. És sportal emeld meg a kalória igényed...
2014. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez ismerős... Bár én csak enyhén csodálkoztam, a kalóriákról pedig fogalmam sem volt, mert sosem számoltam, de saccra sokkal kevesebbet ettem, mert korábban roppant sokat. De ki tudja? A testem amúgysem hatódik meg némi kalóriadeficittől, ez a fajta. Hízni is, fogyni is elég nehéz nekem. Viszont örültem, hogy meggyőződésem szerint egészségesebben eszem :) Az is valami.


A többiekkel vagyok, a kalóriabevitel eléggé döntő a fogyásban. Ha valaki mondjuk kövér, akkor paleózhat vagy ketózhat, nem fog fogyni, amíg nincs kalóriadeficit, nincsenek csodák. Bár amiket Te eszel, abból nehéz igazán sokat bevinni...

S a mozgás is segít valamit, plusz az egészséghez az is kell.

2014. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én igazából azért csodálkoztam, mert tényleg drasztikusan csökkentettem bizonyos dolgok bevitelét. És igazság szerint még így is azt lehet mondani, hogy éhezek, mert nem degeszre tömöm magam. Szóval úgy gondoltam, hogy a puszta csökkentéssel is némi súlyveszteséget érhetek el. Egyébként egyátalán nem látszom kövérnek, fenékből és combból kéne fogynom. És tényleg biztos, hogy nem fogytam, mert sneki se jegyezte meg, plusz én szoktam képeket készíteni, és hát semmi változás.....de megpróbálok többet mozogni hátha az lesz a jó
2014. szept. 24. 21:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak már kezd elfogynio a türelmem, mert 3 hónapja minden jót megvonok magamtól, és ami szomorúvá tesz, hogy nem látom eredményét a szenvedésnek....
2014. szept. 24. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:
2014. szept. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!