Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tüntessem el a narancsb...

Hogyan tüntessem el a narancsbőröm?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, állandóan eltakarom. Nemszeretek felvenni olyan ruhát amibe látszana. Hogyan tudném eltüntetni, megszüntetni? KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!
2010. jan. 20. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Keresés bal oldalt, lent. EZER ilyen kérdés volt már, egyébként meg google.
2010. jan. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
Van a Vichynek egy 2 hetes narancsbőr elleni kúrája (14 adag, reggel-este kenned kell). Elég durva lehet, félévente csak egyszer lehet alkalmazni. Én először nyáron csináltam és most megint karácsony után. Nekem nagyon bevált. Sokkal-sokkal szebb lett tőle a bőröm. Gondolom ha megfelelően táplálkoztam volna mellé és egy kis sport, az eredmény még látványosabb lenne. De én így is (mármint hogy SEMMIT nem tettem érte ezen kívül) nagyon elégedett vagyok.
2010. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem fogadd el magad ahogy vagy ne légy hülye és akkor mások is elfognak fiú vagyok ezt azért mondom mert a nők szokták ezt mondani amit én de igaz is
2010. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szia!


Kardio vagy aerob edzés kötelező, és helyes étkezés mindenképp!

2010. jan. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A nők nyolcvan százalékának van narancsbőre.Nem lehet eltüntetni,csak elhalványítani.
2010. jan. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én így tüntettem el ( és mindenki mondja, ez a legjobb):

1. Napi 2-3 liter víz!!!!

2. Heti 4x40 perc futás.

Ettől 2-3 hónap és szép lesz abőröd, ha tényleg kitartóan csinálod. Mellette ha van pénzed, vehetsz vichy krémet, de én azt akkor venném, ha már kezd javulni és úgy a végére.

2010. jan. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
1 hete már járok kondizni napi 1 - 1,5 órát ezt ha kitartoan csinálom enyhülhet a narancsbőröm?:)
2010. jan. 21. 18:11
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

"A nők nyolcvan százalékának van narancsbőre.Nem lehet eltüntetni,csak elhalványítani."


Te egy igazi fogyatékos vagy!Mindent lehet csak akarni kell, csak tudod sokaknak bűzlik a munka.Feltudják az ien idióták b..ni az agyam.


Kedves kérdező!

Nem kell mindenbe beletörődni, ha jársz edzeni tisztességesen végigcsinálsz egy megfelelő edzésprogramot meglátod eltűnik a narancsbőr.De ne feledd, az edzés mit sem ér ha nem táplálkozol helyesen!!Mindent bele menni fog az majd meglátod!!

2010. jan. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%
Jah és egy fontos dolog, ne költs idóta krémekre (lásd kommentek , vichy) , nevetségessé teszi magát aki azokat megveszi.Nincs csodatévő krém, kitartás kell és meg lesz az eredménye.Na minden jót!
2010. jan. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Már bocsi utolsó, de had ajánljak a kérdezőnek olyan módszert, ami NEKEM bevált, jó? Én kipróbáltam a Vichyt és igenis használt, akár tetszik, akár nem. Bocs hogy nem szenvedtem hónapokig hogy többé ne legyen karfiolos a seggem...

Ha nem tetszik a válaszom, nyomd meg a kis piros kezecskét a komment alatt, de ne szóld le amit írtam, kösz szépen.

2010. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!