Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kell úgy diétázni, h ne...

Hogy kell úgy diétázni, h ne lassuljon le az anyagcserénk?

Figyelt kérdés
Én főleg szálkásítani szeretnék. Jól csinálom, h napi max 3x eszem kis adagokat (egészséges kaja; zöldség, hús, gyümölcs, magvak) de soha nem üres a gyomrom, mert egész nap zöldtea levelet rágcsálok? Mellette minden másnap 800 kalóriát égetek konditeremben. A napi összbevitelem kb 1000-1400 kalória. Jó ez így? Egy hete csinálom.

2014. okt. 5. 14:50
 1/1 anonim válasza:

én is szálkásitottam és még ma is edzek. én ajánlanám neked a napi 5 de min 4 étkezést, mert igy még kevesebbet kalóriát lehet enni és allandó tele a gyomrod. erre a tea levél rágcsálásról nem hallotam még igy paszolom. az anyagcseréd akkor nem lassu, ha helyesen eszel, ennyi az egész. Ehhez húst, zöldséget gyümölcsöt és nyugodtan ehetsz gabona alapu ételeket is.

a kalória beviteled valszeg jó, de ne legyen 400 kalóriát kilengés minden másnap, mert az bezavarja az anyagcserét.

2014. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!