Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ab Tronic hasznalt e már...

Ab Tronic hasznalt e már valakinek?

Figyelt kérdés

Szeretnek venni eggyet de mi van ha nem jo semmire? Nem szeretnem kidobni a penzt az ablakon, de nekem tenyleg egy ilyen kellene. Akkora a hasam hogy mikor meghiztam ennyire azt hittek h terhes vagyok, most h par honap eltelt most lassak h tenyleg nem vagyok az, hanem ennyire a hasamra szedtem a kilokat, pedig nem szedek fogamzasgatlot! A fenekemen es a combomon meg jo sok narancsbor van.

Probaltam tornazni, dietazni, de semmi nem valt be. Jon majd 5-6 honap mulva a furdoruhas korszak, igy nem nezhetek ki, plana ha epp jot ettem, akkor legalabb mint egy 5 hos terhes no ugy nezek ki :(

18/L


2010. jan. 22. 17:10
 1/4 maundrel ***** válasza:
de hogyha egy ilyen Ab Tronic - al kezdesz el edzeni, akkor izmosodni fogsz, szóval a hasad nem lesz kisebb, sőt még talán nagyobb is lesz mert, a zsír alatt nőni fog az izom. Szóval ha összekombinálod "diétával" /azaz egészséges/normális táplálkozással/ akkor hatásos lehet.
2010. jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne vegyél én is vettem, de nem használom. Valahogy nem jó. Meg ugyanezt földön is meg tudod csinálni, ha van akaraterőd. Futás+diéta ez nyerő lehet.
2010. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van és én nagyon szeretem.Nem igaz,hogy ugyanolyan mintha földön csinálnád a felüléseket,mert ott nekem úgy fáj a derekam,hogy úgy érzem beszakad.Ez a pad sokkal kényelmesebb és szerintem nagyon sokat is ér!
2010. jan. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem is van .Én nem bántam meg,hogy megvettem,karcsúsodtam tőle a hasamon 5 centivel.(augusztus óta).Kb 3-4 szer használom naponta,nekem nagyon kellemes érzés,ahogy birizgálja a hasamat.

29/L

2010. jan. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!