Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szégyenlem a súlyom de nem...

Szégyenlem a súlyom de nem vagyok kövér?

Figyelt kérdés

mindenkinek azt mondom hogy 53 kg vagyok pedig 60kg (165cm) és nem is nézek ki annyinak lehet hogy a mérleg romlott el vagy nemtom rendszeresen sportolok.Félek elmondani a barátnőimnek hogy 60kg vagyok mert akkor szerintem csúfolnának vagy nemtom de nem vagyok egyáltalán kövér de sovány se épp normális.

14/L


2010. jan. 22. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ha rendszeresen sportolsz akkor azért mutat többet a mérleg mert izmos vagy és az nehezebb mint a zsír.ha nem vagy zsíros és épp jó vagy akkor kit érdekel hány kiló vagy. szerintem ebből ne csinálj ügyet, ha valaki ezért kinevet az kb ovis szinten van.
2010. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont!


Annyival egészíteném ki ,hogy a lányok túlnyomó része hazudik a súlyáról.A barátnőid is biztosan mást mondanak.

Én húgom is 60Kg és 176 centi.Nem látszik kövérnek kis sportos csajszi.Különben is az a lényeg ,hogy te érezd magad jól a bőrödben!


Ne szégyenld magad mert szerintem nincs mit.Azt mondod sportolsz és gondolom el is hiszik ,hogy 53 vagy azért ünnepekkor mondj 54 et akkor alap egy kis + :)

2010. jan. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
meg a védőnő is amikor vizsgált engem mondta hogy nem látszik rajtam de jó lenne fogynom mondtam neki hogy kajakozok és azért vagyok nehéz mert izmos vagyok és ő azt mondta hogy z a kettő nem függ össze.
2010. jan. 22. 19:26
 4/6 maundrel ***** válasza:
a kettő nem függ össze?! akkor ez a védőnő egy idióta :S:S Sztem is szép izmos lehetsz, szóval legyél rá büszke. :D
2010. jan. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az a védőnő tényleg idióta. ugyanannyi térfogat izom nem ugyanannyikiló mint zsír. ugye-ugye? szerintem az izom az több. az a kilóbaromságal fel lehet bosszantani engem.
2010. jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért tényleg lehet rajtad felesleg, egy szálkás, izmos sportoló FIÚ rendelkezik hasonló paraméterekkel.
2010. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!