Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezekkel a...

Mit csináljak ezekkel a rosszullétekkel?

Figyelt kérdés

Mióta nem eszem cukrot, liszteset egyfolytában szédülök, fáj a fejem, fáj a gyomrom, ingadozik a vérnyomásos, teljesen összefolyik a kép előttem.

Nem koplalok vagy ilyesmi 3 hete próbálkozom az egészséges életmóddal, azóta van ez, de ez nagyon rossz

Nagyon gyenge is vagyok.


2014. okt. 6. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Hmmm, fura. Eszel eleget? Miket eszel és mennyit?

Amikor elhagytam a cukrot és a gabonát, velem nem történt semmi, de az igaz, hogy továbbra sem ettem keveset, sőt még kifejezetten szénhidrátszegényen sem. Plusz ha változott a tápanyag mennyisége és aránya az étkezésemben, azt előnyére tette.

Bizonyára az étrendedben van valami hiány.

2014. okt. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tényleg fura.

Nem hiszem, hogy egy ember rosszul lesz mert kihagy valamit. Vagy lehet ez miatt, mindenesetre jobb ha egy orvoshoz fordulsz. Lehet, nem emiatt van, vagy nem tudom.

2014. okt. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy vércukor mérőt, lehet, hogy alacsony a vércukor érték ilyenkor.
2014. okt. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt. Túl kevés szénhidrátot viszel be, ezért enervált vagy, alacsony a vércukrod, ezért szédülsz. Vigyél be többet, mert el fogsz így ájulni. A szénhidrát nem rossz, csak be kell lőni egy egészséges mennyiséget. Tehát azért vagy rosszul, mert túl kevés szénhidrátot viszel be, túl keveset eszel, vagy mert túl hamar vontad meg ezeket magadtól.
2014. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Hát ma ezeket ettem:

Reggel ettem 2 főtt tojást, 1 paprikát és 1 db kornspitzot, nem tudom hány gramm, kb 60g, ez bolti.


Tízóraira 1 nagy almát


Ebédre sertésragú levest, lecsót 2 evőkanál párolt rizzsel


Uzsonnára ettem 1 almát, 1 narancsot, 3 szilvát


Vacsorára 20gramm sovány túrót


3 liter csapvizet ittam ma, reggel 1 kávét-ez nem túl erős

Ebéd után 1 csésze zöld teát

2014. okt. 6. 21:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Ránézésre nem tudom, ez mennyi kalória, de nekem ez szörnyen kevés lenne. Szénhidrát azért van, azt látom, de az adagok picik.

3 hete rosszul lenni az durva, na én ilyenkor számolnék kalóriát és makrotápanyagokat, ha máskor nem is, mert macera. Hirtelen étrendváltoztatáskor sok ember automatikusan roppant keveset kezd enni, én nem értem, mert én nem vagyok ilyen, a testem szól, ha nincs meg a kalóriaadagja. De aki más, az jobb, ha odafigyel, főleg az életmódváltás elején...

2014. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért fáj a gyomrod, mert bizonyos fokú éhség után már a fájdalom következik, a tápanyaghiány miatt szédülsz és fáj a fejed. Egyél normálisan, akkor nem lesznek problémáid.
2014. okt. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!