Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az evésen kívül van módszer a...

Az evésen kívül van módszer a hizásra?

Figyelt kérdés

A fiam most lesz 9 éves 139 ceniti, és 28 kiló.

Ez elég kevés, és nem hajlandó enni.

Van módszer, hogy étel nélkül is tudjon hizni?

A hasa kicsit nagy a súlyához képest, de kilátszanak valahol a csontjai.

Kellene még rá 4-5 kiló.


A válaszokat előre is köszönöm.


2010. jan. 23. 09:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vizsgáltasd ki egy szakorvossal, hátha férges, vagy valami ilyesmi.


Hízás evés nélkül hmm... ez most komoly kérdés volt?

2010. jan. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Már elvittük, de mindenre negativ.


Hallottam valamilyen módszerről, de gondolom lehet valamilyen tápl.kieg. is.

2010. jan. 23. 09:46
 3/12 anonim ***** válasza:

Sport!

Na akkor aztán jó éhes lesz, mondjuk úszás az úgy is nagyon egészséges egy legénykének meg kifejezetten előnyös!


Táplálék kiegészítőket viszont szerintem ne!

2010. jan. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Jól meg kell dolgoztatni. Küldd el kőműves inasnak. Jó ez csak vicc, de tényleg a fizikai munka a kulcs: küldd el valami edzésre, mozogjon rendesen és rendszeresen. Attól meg fog jönni az étvágya és hízni/izmosodni is fog.
2010. jan. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. jan. 23. 10:18
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, az úszás az remek ötlet.
2010. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd el sportolni. Pl. úszás után nagyon meg fog éhezni. Lehet, hogy jobb lesz az étvágya, a közérzete mindenképp jó lesz. Egyébként ne aggódj, ha minden negatív. Van, aki csak serdülő korában vagy 20 éves kora körül "emberesedik" meg meg van, aki nem is nagyon tud hízni. Szerintem ez nem olyan nagy baj, ha egyébként teljesen egészséges. És semmit nem szívesen eszik? Próbálkoztál új fajta kajákkal?
2010. jan. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amikor megláttam a kérdést azt akartam mondani, hogy igyál rengeteg koktélt és alkoholt:D DE eztaán láttam, hogy kisfiúról van szó..tényleg a sport lesz a megoldás.
2010. jan. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sportoljon. Ebben a korban különösen jót tesz, erősíti. Volt egy osztálytársam, kb. ennyi idősen kezdett úszni meg vízilabdázni, suli előtt heti néhány alkalommal mindig az uszodában kezdett. Ő is vékony kiskölyök volt. 8. osztályos korára olyan teste lett, mint egy Adonisz.
2010. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Béres cseppet tudom ajánlani, attól meg jön az étvágya is de ha mégsem akkor is hízni fog =)
2010. jan. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!