Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért állt le a fogyásom?

Miért állt le a fogyásom?

Figyelt kérdés
Fogytam másfél hónap alatt 5 kilót,de most már kb. 2 hete ugyanannyi vagyok. Miért?
2010. jan. 24. 07:03
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
Azért, mert valamit nem jól csinálsz. Ha esetleg leírod, hogy hogyan fogytál ennyit és mit teszel a fogyásért, talán megtudjuk mondani.
2010. jan. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem eszek kenyeret,tésztát,édességet,stb...sok zöldség,fogyi tea és víz. Majdnem minden nap 20 perc torna,és séta 1 óra.
2010. jan. 24. 08:10
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Na, akkor ezért állt le. Mert amit csinálsz az nem diéta, csak egy valamivel egészségesebb életforma. Ettől a szervezeted nem fog fogyni egy idő után.
2010. jan. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
79%
Ne add fel, mert a fogyás nem állandó. Az első pár hétben látványos, majd egy pár hétre megáll. Ha nem adod fel akkor újra beindul, a mozgás, torna idején intezitásán emelj egy kicsit:) Nálam is ez volt. 1 év alatt kb 20 kilótól szabadultam meg szakaszosan:)
2010. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Leirnád,hogy szerinted mit kéne csinálnom,hogy hatásos legyen,és újra meginduljon?
2010. jan. 24. 11:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Az is kérdés,hogy mennyiről indultál,most mennyi vagy.Egyébként én ugyanezt csinálom mind te,csak 1 óra torna,fél óra séta.Mivel nem diétázunki,csak nem eszünk annyi hízlaló és egészségtelen vackot,nehezebben megy le mintha csak zöldségen és halon élnénk.Nekem az első hónapban fél kiló ment le,majd kicsit intenzívebben mozogtam,két hónap alatt lement 5 kiló.Majdnem egy hónapig stagnáltam,az elmúlt egy hónpban 70 dekát fogytam.

Ha kevés a felesleg sokkal nehezebb.Ne add fel!

2010. jan. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne add fel!!! A súlyvesztés nem állandó, van amikor megáll akár 2 hétre is! Utána hirtelen megindul...gyere fel a hoxa.hu-ra, rengeteg diétás naplót olvashatsz és akkor meglátod :)Sok sikert!
2010. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem adom fel! =)
2010. jan. 24. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!